Има ли начин и възможност да се науча и аз постепенно на тази стратегия
2026-06-26 12:31:39
0
WhiskeyLover :
как мога да те следвам в дискорд?
2026-06-26 12:42:36
0
Cryptofan :
След 1 юли почти всички борси в ЕВРОПА остават без лицензи, като гледам това е MEXC, но има ли алтернативи за търгуване от Европа?
2026-06-26 12:50:18
0
dolen_mrushlqk :
бях те питал предишен път - като дойде време за акумулация на спот или пак с леверидж? и дали на perp или на срочните? иначе мисля, че е време да затворим малко печалби от шортовете
2026-06-26 13:49:05
0
To see more videos from user @satsincome, please go to the Tikwm
homepage.