@historiaprawdziwa: Przenośna klimatyzacja Fersk Vind 2 któtą kupiłam wydaje dzwięki jak stara lodówka 😱 jest zimno , ale nie da się długo być w tym hałasie 🫣#klimatyzacja #ferskvind2 #fersk
Mam klimatyzator i wolę siedzieć w takim hałasie niż się gotować
2026-06-26 18:01:33
546
łofłof :
bo jak masz gorąco , to klima chcę jak najszybciej schłodzić , jak już będzie chłodno to się wyciszy
2026-06-26 19:51:55
182
💥 A BO CO 💥 :
Dlatego normalna klima jest dużo lepsza
2026-06-26 16:31:10
314
🌷 :
Nic nie słyszę bo mój klimatyzat przenośny głośno chodzi aktualnie xd
2026-06-26 16:53:36
183
Pato drezdenko :
Dała grosze i myśli że będzie zimno🤣
2026-06-26 15:37:25
35
psychodynamicus :
Problem jest taki, że ta rura nagrzewa się jak kaloryfer….. oddając ciepło do mieszkania.
2026-06-26 15:58:40
75
cml :
jak na hali produkcyjnej..
2026-06-26 17:20:02
69
MartynaKK🇵🇱🇧🇪 :
gdy masz ponad 30 w mieszkaniu uwierz mi hałas przestaje ci przeszkadzać 🤣
2026-06-26 17:23:24
43
privkubyyy :
nie wytrzymalbym 5 minut jakby tak wyło a co dopiero powiedziec jak ja spie z wlaczonym klimatyzatorem....
2026-06-26 14:40:53
72
magilaina24 :
Od wczoraj mam przenośny klimatyzator i ten hałas jest najmilszym co mnie w tych dniach spotkało - chłodzi jak dziki 😀 priorytety
2026-06-27 18:15:58
7
Ku5m4 :
wolę mieć głośno od klimy niż 35 stopni w mieszkaniu tak jak teraz 😅
2026-06-26 22:16:28
42
paulapaulina884 :
strasznie głośny
2026-06-26 16:47:00
75
user1424 :
wszystko w jednym kompresor klimatyzacji i wentylator. To musi być głośno. normalnie kompresor( sprężarka ) jest na zewnątrz . Normalny sprzęt na lata kosztuje z montażem 3000 zł . więc to kompletnie nie jest opłacalne , pozorna oszczędność
2026-06-26 15:40:41
6
Diesel bokser :
To ja w tamtym roku zrobiłam coś innego.Podłączyłam rurę która wychodzi ciepło do wentylacji od kominka a wentylacja na dół na balkonie teściowej . A ona otworzyła sobie drzwi balkonowe 😂 i mówi czemu u niej tak ciepło 😂 miała kwiatki na balkonie wszystko się upiekło.
2026-06-26 13:27:28
20
Pancieta :
kup sobie dobre stopery. lepiej mieć zimno niz żyć w tym upale
2026-06-26 16:44:00
45
cobretti :
Z tym oknem to lipa
2026-06-26 21:06:58
31
Izabela Iza :
Ja bym zwariowała w tym hałasie 😁😁 wolę zwykłe wentylatory
2026-06-26 12:59:39
10
Mrozu :
cały hałas na zewnątrz
2026-06-27 12:16:02
122
Azazel_stn :
Proponuję normalną klimatyzację. Jest cichutka. Mam od kilku lat i to najlepsza inwestycja ever
2026-06-26 15:56:48
13
user9691137521977 :
Mam podobny klimatyzator w sklepie, żeby to było skuteczne to trzeba włączyć na max, ciężko się wtedy rozmawia z klientami bo naprawdę to hałasuje jak szalone, w domu nigdy bym tego nie zaakceptował. Rozstrój nerwowy gwarantowany.
2026-06-26 15:45:45
14
Psiumple_groomer :
coś jest ewidentnie nie tak. Mam ten sam klimatyzator i serio on aż tak nie brzmi. Na spokojnie można przy nim spać ;)
2026-06-26 23:26:26
17
Ela Nowocień :
Ja kupiłam wczoraj z FIRMY GOTZE& JENSEN.Jest głośny ,ale nie żałuję,ratuje mi życie.
2026-06-26 14:58:18
14
Wiola :
Też bym takiego hałasu nie wytrzymała. Czasami te polecajki tak właśnie wyglądają
2026-06-26 13:22:47
30
Tengeredenge :
Wszystkie przenosne chodzą jak stare lodowki
2026-06-26 19:11:49
8
To see more videos from user @historiaprawdziwa, please go to the Tikwm
homepage.