а чому мама не на випускному? якось дивно пропустити таке свято дитини
2026-06-26 22:09:11
6
Ekaterina :
Цей дзвінок самий кайф🥰😅
2026-06-27 04:48:22
9
ДАРЬЯ :
смешной конечно их диалог, но более страшнее что мама в ответ не сказала и я тебя Очень люблю!!
2026-06-26 21:29:54
105
mila :
минулого року донька мені дзвонила.Я спитала,чи їм вже наливають в школі?😂
2026-06-27 04:47:31
4
poly_sladkoe :
Мне одно стало грустно от этого видео ?
2026-06-27 06:01:33
8
🇺🇦 Надія 🇺🇦 :
не знаю. для мене це якось не ок якщо чесно. Можливо тому що я від батьків таких слів не знала😏 мої діти щодня знають що я їх люблю, і вони щодня говорять мені це у відповідь, я знаю що вони люблять мене. Я б більше лякаюсь дзвінка з номеру учителя під час уроків ніж дзвінка моїх дітей зі словами ,,Мама я тебе люблю,,
2026-06-26 20:37:25
9
🦊 Fox🇷🇺❤️ :
Это не смешно…
2026-06-27 02:54:53
10
Галина :
у нас в садочку цьогоріч таке було,перші слова в деяких були-Боже що сталося😂а потім мі мі мі,всі потім плакали і від сміху коли відео дивились
2026-06-27 05:53:51
1
sv. :
бо це запис...
2026-06-26 19:52:45
2
Танюшка :
Ця мама найгарніше відповіла зі всіх
2026-06-26 19:48:40
2
Марія Максимівна :
😂😂Вы говорите за выпускной, а у нас это в 3 классе, я вместо того что бы сказать что тоже люблю спрашивала раз 5 все ли хорошо
2026-06-26 23:32:47
1
Iryna :
Я своїй дитині щодня повторюю, що люблю її. Такий дзвінок не здивував би. Значить сама мама такий тон відносинам задала
2026-06-27 06:43:07
0
Иришка :
у меня такого не будет,мы с детьми очень часто говорим друг-другу эти слова🥰 а вот слова "мам,ты меня любишь?" напрягают😂
2026-06-26 22:27:43
1
Юля Димура :
Я мабуть буду така сама🥰🥰🥰😂😂😂😂😂😂😂
2026-06-26 20:36:22
1
Masha :
яон сделал мой день!
2026-06-26 20:07:36
0
🦋Marichka💙💛 :
Так как я детям говорю что их люблю каждый разговор . То для меня такой звонок не будет новостью
2026-06-27 06:30:02
0
Катеринка :
це дуже мило😄
2026-06-27 04:41:51
0
user222222 :
М ДА😂
2026-06-27 04:52:01
0
logvinenko_inna :
Мой сын 100 раз спросит а ты меня любишь любишь и обнимает и всегда в ответ слышит люблю 🫶🏻
2026-06-27 06:49:36
0
Lilu :
Я зразу питаю «шо нада»?😅
2026-06-27 07:30:15
0
persyk.5 :
моя мама сказала б "скільки? 😮💨"(грошей треба)
2026-06-27 05:39:17
0
CHIHO MAFIA :
і я😂
2026-06-27 04:53:44
0
Наира Бредгауэр :
Я обычно говорю «я тебя тоже очень люблю! Денег нет»😂
2026-06-27 03:32:00
0
To see more videos from user @.bez_pontov, please go to the Tikwm
homepage.