no i dlatego tylko wysyłka InPost od lat nie piję dzika ale syn piję i Tymbark 👍👍👍
2026-06-27 15:32:50
20
dimo :
6baniek luzno goat
2026-06-27 14:16:14
20
Kamil Michalek :
Ludzie nie rozumieją skali wydatków na reklamę przez tak duże firmy. To była najtańsza akcja reklamowa jaką jest tylko możliwa. Tutaj przykład: XTB wpłacił ponad 6 MLN zł. W ciągu roku XTB wydatki na reklamę w 2021 - 116 MLN / 2022 - 255 MLN / 2023 - 359 MLN / 2024 -345 MLN / 2026 - 585 MLN. Jesli chodzi o podatki efektywne to XTB odprowadza około 17.1% efektywnego podatku względem ustawowo 19% (dla przykładu w Norwegii musieliby zapłacić 22% podatku).
2026-06-28 09:07:37
9
Damian :
Zen to zagraniczna firma
2026-06-27 10:51:53
4
Szymon :
Tymczasem jedynym beneficjentem rzeczywistym spółki INPOST S.A jest Renata Kellnerova- Czeszka.
2026-06-26 16:13:46
3
kašškanord()ba :
i gdzie ta kasa
2026-06-27 09:15:13
0
Malutkami :
Ale to jest goat!
2026-06-27 17:10:02
2
KvbaPe :
inpost 😂😂😂
2026-06-27 21:01:04
1
Szymekk :
To są Polskie super Firmy 🥰🥰
2026-06-28 13:27:21
0
Tata-Nikośia :
i dlatego wybieram impost bo pan Rafał jest super gość.
2026-06-27 18:40:21
1
Darek Gonczy Polski :
💪
2026-06-26 22:41:25
1
kskaowkznxnej :
@karo3l333
2026-06-26 21:53:35
0
Kacper :
😳😳😳
2026-06-27 19:50:44
0
To see more videos from user @ontopex, please go to the Tikwm
homepage.