выглядит вкусно.это где. на стольчке был 2 дня назад вас не видел.
2026-06-27 10:47:54
0
alesyanakonechnaya :
Виглядає дуже смачно))
2026-06-27 22:21:14
0
Фурси Андр :
Ну не
2026-06-27 20:21:49
0
= ROMAN = :
Где именно на рынке находится???
2026-06-26 17:08:28
0
Matviy Kruk :
потужно
2026-06-27 12:01:17
0
Артём Хз :
то не шаур🤣ма
2026-06-27 15:36:33
0
Димні обійми :
Круто, там сетка только 300 не знаю
2026-06-27 12:53:00
0
Viktor Kharina408 :
Якщо там справжнє теля то тій шаурмі ціна 1500грн мінімум.
Таку смакоту можуть собі дозволити тільки огородники які на Столичний здають огірки по 3 грн за кіло
😭😁👍
2026-06-26 18:25:58
2
Василь Гуцул :
Какая цена за такую ?) вкусная была ?)
2026-06-26 16:01:41
2
бархатный носик :
реберця 🔥🔥
2026-06-27 03:50:08
0
kris_xamenckaya84 :
Ну нахіба я це побачила в 22:04?🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤
2026-06-26 19:04:29
1
Dmitry :
в неділю заценим!
2026-06-27 05:49:38
0
serhiy.skrybka :
Бомба
2026-06-26 20:51:26
0
Анжела Грушецкая :
🥰🥰🥰
2026-06-26 16:16:40
1
ArtemRazval :
🔥🔥🔥
2026-06-27 10:29:15
0
Людмила Стогій :
😂😂😂
2026-06-27 14:10:49
0
Олена Плотнікова :
🤩🤩🤩
2026-06-27 17:56:57
0
М🅰️РИН🅰️ З🥬Л🌿НЬ :
😋😋😋
2026-06-26 19:46:57
0
Nataliia Locks :
👍👍👍
2026-06-26 19:59:38
0
boboev_0001 :
@silens
2026-06-26 17:00:56
0
Ahtem :
💪💪💪
2026-06-27 16:30:03
0
To see more videos from user @stolychnyi, please go to the Tikwm
homepage.