В мене 1 питання павук на обкладинці, він просто ілюстративний, чи мені її не читати?😬
2026-06-26 16:45:17
16
Morphine👑 :
На відміну від Аделіни історія Малакая і Олівії мені дуже гармонійна (на скільки може бути гармонійною історія дарк роману). Мені зрозуміло чому він такий, чому вона така. В Вделіні мені незрозуміло було чому Адді така.
2026-06-27 13:17:25
4
Nataliia | Booktoker 📚 :
Було б караще читати це після ненаситного а взагалі після всієї серії 😅 Я скоро маю тю це читать але маю перед цим прочитати психологічну одержимість 😂 Але взагалі Лі Ріверс круто пише досі не можу відійти від трилогії 🥺
2026-06-26 18:31:59
5
Іванка :
Підкажіть, там відкрита кінцівка ? Просто цікаво, читати зараз першу частину, чи чекати другу.
2026-06-27 10:03:10
2
Kowka100905 :
це окрема книга чи діалогія?
2026-06-27 05:13:14
0
Ліліана :
дякую за відгук, бо я не готова до хардкору, але мені сподобалась анотація і була думка її купити, я поки на рівні "Світло згасло" і не впевнена що наважусь піднімати цей рівень вище 😅😅😂
2026-06-26 16:27:28
1
mousy_books :
Я читала тільки англійською і рік тому. Буду купувати українською ще, але цікаво, це ж тільки перша частина чи вони зробили обидві в одну книгу?
2026-06-26 23:23:04
1
__k.alekseevna.__ :
Я чекала вашого відгуку на ню… 🔥🔥🔥 дякую, тепер я ще більше впевнена, що не дарма замовила її😍
2026-06-26 19:59:15
1
golden20.12 :
Де можна її замовити????
2026-06-26 16:53:24
1
Olha Skazka :
А можете спойлернуть ?я начала читать мне не нравятся отношения между этими двумя в начале книги,и дальше не хочу из за этого читать ,вся книга о их паре или там другие партнеры будут ?
2026-06-27 06:30:19
1
Книжковий двір✨🇺🇦🇨🇦 :
Там ще буде друга книга і вона прям клас🥰
2026-06-26 17:34:42
3
киця☆♡ :
я прочитала її за кілька годин, дуже 🔥🔥 (мені 16😂)
2026-06-27 17:03:25
1
просто Читачка :
Дуже чекаю на цю книженцію
2026-06-27 16:28:24
1
катя🇪🇪 :
замовила)
2026-06-27 14:12:15
1
yael.in.shadows :
там ще не чорнуха🙈мені взагалі не зайшла ця книга, хоча всі обожнюють, але люблю Лі Ріверс за The edge of darkness 🥰
2026-06-26 17:29:06
7
maliapierce :
Та ну нііііі😄😄😄 боже, як я плююся на неї 🫣 отой жах з батьком… нічого не виправдовує. Взагалі🫠
2026-06-26 20:57:46
4
Анастасія Анатоліївна :
Гірше за Аделіну в тому сенсі, що більше жесті? Чи навпаки? 🫣
2026-06-26 19:16:07
1
viksik💙 :
Я теж так її чекала, забрала вчора ввечері з поштомату, вже зранку нема що читати. Мені сподобалось 🙈😎 Питання те саме: чого така маленька, давайте наступну 😉 Ну і хочеться більше дарків в перекладі.
2026-06-27 11:22:28
0
golden20.12 :
Ви читали «з крові й попелу» якщо так то ця книга може бути як перше фентезі?
2026-06-26 17:32:42
1
To see more videos from user @sommelierbook, please go to the Tikwm
homepage.