Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@dragos.pizdets: Facem referendumul nostru în comentarii: ne unim, sau nu? 😂
dragos.pizdets
Open In TikTok:
Region: RO
Friday 26 June 2026 17:24:29 GMT
10713
695
58
39
Music
Download
No Watermark .mp4 (
35.89MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
23.32MB
)
Watermark .mp4 (
35.89MB
)
Music .mp3
Comments
Pikapika :
Dar curentul si apa Romaniei e buna?!
2026-06-26 18:18:43
3
🇲🇩♥️ :
Nu trebuie
2026-06-26 17:30:34
3
GSM :
stop unitea
2026-06-26 20:11:14
1
Den! :
Cat de mișto 😂😂😂 și real
2026-06-26 17:30:30
7
Transcenderea Matrixului :
😂😂Esti simpatic. Eu st impotriva, dar ma faci sa ma razgandesc😂😂
2026-06-26 21:16:33
3
Francisco :
Ești tare😂😂
2026-06-26 17:59:55
3
Remus Fisca :
unire între frați 😂😂
2026-06-26 20:29:06
1
Nicușor Daniel Pațulea :
...superb!
2026-06-26 18:06:39
2
Marius Zamfiresku :
tu stai aici ok esti bine primit ? întreb și eu te rog sa ma uimesti
2026-06-26 20:27:56
2
Ioana Hirnea :
👍👍👍EXACT
2026-06-26 18:03:53
2
MariusCdr :
când se fac 8 ani de când trăiești la București?
2026-06-26 17:29:15
0
Tatiana Ciobanu :
Tare haios mai esti😁
2026-06-26 18:12:47
2
💢 Edy Cătălin 💢 :
2026-06-26 18:01:52
2
Dan Simion :
Nu trebuie unire.
2026-06-26 19:20:01
1
btcinvestment12 :
Bine ai zis
2026-06-26 17:32:59
1
gykyssgykyss :
haios si corect
2026-06-26 22:19:44
0
Danut Si Maria Dutu :
Nu nuuuu😁😁😁
2026-06-26 20:45:50
1
iloveflowers :
fără unire 😁😁😁
2026-06-26 19:21:12
0
Boanca Sanda :
Le-ai zis bine!👏
2026-06-26 20:03:04
0
TheKnittingGrandma_1 :
Da , ai dreptate
2026-06-26 23:13:28
0
Woldemar :
ye
2026-06-26 19:37:20
0
Paula Paula :
Corect
2026-06-26 20:28:32
0
Demetrios_40 :
Las-o așa....😅
2026-06-26 17:29:25
0
To see more videos from user @dragos.pizdets, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
#creatorsearchinsights #جمع الأرقام عل الاكسل بضغطة زر #اكسبلور #السعودية🇸🇦
L'ENFANT NOIR - DESTRUCTION
Komisches Gefühl nach Deutschland zu gehen #passiveseinkommen #FinanzielleFreiheit #auswandern
ЛАДНО ЕЩЕ КАКИХ-ТО 17 ЛЕТ. ВСЕГДА МОЖНО НАЧАТЬ СНОВА, ЗАВЕСТИ ЕЩЕ РЕБЕНКА. #omniman#meme#fyp#foryoupage#invincible#invinZible#Омнимен#мем#длятебя#неуязвимый#неуяzvимый
#pondnaravit #fyp #viral #neipertee #trend
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy