Mulțumesc cu recunoștință infinită pt.postare, pt.această rețetă de prăjitură, tort de biscuiți care cu siguranță este delicioasa, merită făcută musai să o fac și eu! Mulțumesc cu recunoștință! Binecuvantari divine!👍👍👍🙏🙏🙏❤️❤️❤️🌹🌹🌹
2026-06-27 19:02:31
2
123pisicescu :
Bună. Ador rețelele tale 🥰 pot să pun și nucă sau dulceață? Mulțumesc 🤩
2026-06-26 22:11:26
5
Simona Tincu :
mulțumesc🥰🙏 o să o fac, doar o mică întrebare.. oare biscuiții de dedesubt și de deasupra nu se înmoaie în lapte???
2026-06-27 14:04:05
0
simo :
2026-06-26 22:10:32
6
mona-ciupy07 :
fa si cu flan de vanilie si ciocolata
2026-06-27 11:26:59
0
Elena Miron :
Super
2026-06-27 19:11:51
1
Getan1953 :
💕💕felicitări 🎊 🥰🥰🥰
2026-06-27 08:34:14
1
Titus Steel :
Naspa
2026-06-28 09:11:00
0
Marcela :
FELICITĂRI BRAVO 🥰🙏
2026-06-27 18:42:16
1
Nicoketa :
reteta te rog
2026-06-27 19:29:47
0
rebelle :
😋 ce bine arata
2026-06-27 12:07:45
1
To see more videos from user @iiulialupu, please go to the Tikwm
homepage.