@beztajemnicpodcas: #beztajemnic #fyp #podcasts #wywiad

beztajemnicpodcast
beztajemnicpodcast
Open In TikTok:
Region: PL
Friday 26 June 2026 17:54:17 GMT
491494
11767
378
7421

Music

Download

Comments

jadzia.hymel
Nagileon :
Elegancki menel
2026-06-27 06:34:37
290
username9879886
qwertyuiop :
„Lubię się pobawić tym produktem” hasło kierowników pod sklepami
2026-06-27 06:20:12
329
szymi573
Szymii95 :
Jak kolega mówi że on jest łeb to dla mnie jest łeb.
2026-06-26 21:31:27
1067
kr0lik03
kr0lik03 :
wódka jak wódka to nie ma smakować tylko dawać efekt
2026-06-26 20:38:36
327
dyxu72
dyxu72 :
Wódka nie ma smakować tylko robić robotę, jak łeb nie pęka na następny dzień to wtedy znaczy, że dobra.
2026-06-26 21:38:05
578
lichwiarzpl
DobryLichwiarz :
Jeżeli nie lubisz jej ciepłej, to nie zasługujesz na nią kiedy jest zimna ❤️
2026-06-27 05:40:47
218
kuba.roblox2013
Kocham Roblox i Brawlstars🥰👍 :
ja pije spirytus i alkohol izopropylowy czasem denaturat i zawsze do tego filet miginion wagyu a5 bo bardzo dobrze te wyrafinowane alkohole podkreslaja smak potrawy
2026-06-27 03:14:13
47
wojttran
wojttran :
tylko zimna wódka👍👍
2026-06-26 20:32:00
56
majstermg
MajsterMG :
"Wódka jak wódka, smakuje jednakowo, czyli wspaniale" - Wiesław Wszywka
2026-06-26 21:20:24
24
xxxxxxx.xxxxxx.xxxx
user :
to ktoś piję wódkę dla smaku? sam "lubię" czasami wypić, ale to lubię to bardziej dla efektu, a nie smaku
2026-06-26 21:25:33
43
olik7031
olik :
wódka nie ma smakować. Ma sponiewierać
2026-06-27 02:09:12
12
iboguslav
Igor :
Lenart kozak totalny jeśli chodzi o świat alkoholi
2026-06-26 20:19:20
95
yngkbv3
yngkbv :
a ja w ogole nie pije menelu
2026-06-27 06:55:17
8
wapnia87
Wapnia87 :
Wóda musi być zimnaaaaaaaaaaa😳😳😳
2026-06-27 05:19:16
9
piot7r
Piotr. :
jak wódka smakuje to naprawdę coś nie tak
2026-06-26 21:13:16
5
jesslllaw
Jessław :
A może po prostu nie pić wódki?
2026-06-26 21:01:48
5
pawel..jumper
paweljumper :
Kto podał ciepłą wódkę?
2026-06-26 21:45:04
6
josemoralesarkadio
Jose Arkadio Morales :
To fakt. Dobra wódka jest lepsza niż średnia whisky. Np. Czarna Żubrówka która leżakowała w beczkach z jesionu czy dębu jest o wiele smaczniejsza niż popularne whisky. Niestety zaprzestano jej produkcji.
2026-06-26 21:28:46
5
andree.1010
andre1010 :
smakosz, wódka nie ma smakować tylko działać 😂
2026-06-26 21:58:00
51
qaziku1
Qaziku :
Wódka musi być schłodzona. Nie zmrożona, ale schłodzona
2026-06-27 03:36:50
20
piotrek_nba_
Piotrek NBA🇵🇱 :
Wódkę można pić w dwóch wypadkach jak jest zakąska i gdy jej nie ma
2026-06-26 20:49:01
110
dgnahorny
DG Nahorny :
Wódka nie ma smakować tylko sponiewierać….🙈
2026-06-27 06:40:25
16
bubuu2137
Bubuu :
Wódka sama w sobie nie smakuje. Dobra wódka jest po prostu trochę mniej zła od tej najtańszej, ale nadal smakuje źle.
2026-06-26 21:13:08
18
marciocha949
Marciocha :
Wódki są dwie. Dobra i bardzo dobra.
2026-06-26 23:55:28
7
user9833290002057
user9833290002057 :
wódka ma być zimna i gęsta jak..😅
2026-06-26 22:03:59
10
To see more videos from user @beztajemnicpodcas, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About