@lenashvedun: Чому собака на прогулянці постійно все нюхає? Бо для собаки прогулянка — це не просто “вийти пройтися”. Для нас головне — побачити дорогу, людей, машини, дерева. А для собаки головний спосіб зрозуміти світ — це ніс. Запахи для неї — це інформація. Хто тут був. Коли проходив. У якому стані. Знайомий це собака чи чужий. Дорослий чи молодий. Спокійний чи збуджений. Те, що для нас “просто кущ”, для собаки може бути цілою стрічкою новин. Саме тому нюхання на прогулянці — це не дурість, не впертість і не “вона зависла”. Це нормальна частина собачої поведінки. Коли собака нюхає, вона не просто стоїть на місці. Вона працює головою, обробляє запахи, досліджує територію і отримує розумове навантаження. А розумове навантаження для собаки дуже важливе. Іноді після спокійної прогулянки з нюханням собака вдома поводиться краще, ніж після простої біганини без контакту й без можливості дослідити простір. Але нюхання теж має мати правила. Собака може нюхати, але не тягнути вас як трактор. Може досліджувати, але не підбирати з землі. Може зупинятися, але не повністю ігнорувати людину на іншому кінці повідця. Ідеальна прогулянка — це баланс. Трохи йдемо. Трохи нюхаємо. Трохи працюємо з контактом. Трохи просто даємо собаці бути собакою. Бо собака краще гуляє не тоді, коли її постійно смикають від кожного куща, а тоді, коли вона розуміє правила і має можливість спокійно пізнавати світ. Тому якщо ваша собака на прогулянці нюхає — вона не “тупить”. Вона читає світ. #прогулянказсобакою #поведінкасобаки #вихованнясобаки #порадипровласників #feniksra
lenashvedun
Region: UA
Friday 26 June 2026 18:17:42 GMT
Music
Download
Comments
natalia🇺🇦 :
мой сегодня читал😁 5 часов ровно. очень длинная газета была 😂😂😂😂
2026-06-27 15:21:32
6
Rocky from Ukraine 🇺🇦 :
ми і читаємо і писаємо
2026-06-27 10:59:41
2
Shlomit Shevchenko 🇮🇱🫂🇺🇦 :
якщо починає облизувати🤭😅
2026-06-27 08:43:36
2
Таня 🇺🇦 :
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣девочки я падаю🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣я теперь буду своей собаке говорить:Эшли!!!Ты долго ещё будешь читать????🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2026-06-28 05:50:13
1
Tetiana :
Так і є 😁 Читає і, якщо треба, відповідає 😁
2026-06-27 09:49:42
2
user2881249971250 :
Це в мене такий нюхач)) щоденно мінімум 2години. Я ще люблю його називати мій Шерлок Холмс😂.
2026-06-28 11:48:52
1
user53613132201205 :
2026-06-28 13:17:45
0
taniusik :
Я так і кажу пішли Ася , в сикограм 😁😁😁😁😂
2026-06-27 10:33:49
4
user1598684579625 :
Мої вже десертацію можуть захистити такі начитані
2026-06-28 12:09:38
1
Ірина :
годину шукала, де покласти свою какулю😢😢😢
2026-06-28 13:19:03
0
Валя Валюша :
У меня так начитается,что слюни текут🤣🤣🤣🤣
2026-06-28 11:54:35
1
Irina :
А мій виходить в кафешку, кожен крок щось новеньке, тільки й встигаю витягати все з рота. Йому поки не до новин
2026-06-27 15:30:34
2
Таня 🇺🇦 :
моя вже пісать не хоче.....але....все одно ,продовжує читати і вижимать з себе сік🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2026-06-28 05:47:25
0
Олена Соболєва :
👍👍👍
2026-06-27 07:52:02
1
Незламна :
👍👍👍
2026-06-27 05:34:15
1
Olha :
🥰🥰🥰
2026-06-27 11:19:45
1
Юлія_Скай :
🥰🥰🥰🔥😅
2026-06-27 11:45:03
1
tetianka2708 :
🥰🥰🥰
2026-06-28 07:22:49
0
Питомник GERMAN SHEPHERD DOG :
👍👍👍👍👍😅
2026-06-27 12:35:54
1
To see more videos from user @lenashvedun, please go to the Tikwm
homepage.