Я чогось не розумію, ви продаєте автомобіль правильно, це ваша робота в чому проблема? Це торгівля.Ви ж теж приходите в магазин техніки наприклад консультуєтесь , думаєте а продавець теж витрачає час на Вас правильно, по вашій логіці, потрібно прийти, купить, і поїхать?) може не коректне зрівняння, но суть думаю зрозуміла, Я без претензій, просто висловив свою думку.
2026-06-27 07:37:01
51
Surshelchik :
так зав'язуйте не займайтесь цим бізнесом
2026-06-27 14:58:31
9
Ks_Kiev_auto :
1 авто лучше не показывать авто 😂😂😂
2026-06-27 05:07:48
40
voxotnik :
а как интересно вы тратите время? у вас же площадка, дали ключи и пусть идут смотрят, это же ваша работа продавать автомобили , а у автоподбора своя....не нравится не работайте
2026-06-27 07:19:24
33
Авто Одеса🚗🇺🇦 :
Увы раздуть до масштабов тотала царапину это главный хлеб современных недоподборщиков, чтоб выудить денег за как можно большее количество осмотров.Три раза попадалось их видео: один раз смотанный лексус подобрали клиенту, второй раз карвертикал от фаетона оказался на пассат, в третьем смотрели цепи компьютером на туареге😂 и все это за космос денег, их подбор нереально дорогой 🤯
2026-06-27 10:30:10
10
Игорь Горбаченко :
Ну дак не продавай машины.
2026-06-27 06:46:11
10
VitaliyT :
У них є різні специ, мені попався адекватний). Хоч авто не продав, бо на станції знайшовся косяк, про який я і сам не знав, але спілкування було без хамства) Прайс за підбір «потужний»)
2026-06-27 03:54:41
10
RIVNE AUTOSALE :
Показував реально ідеального Volkswagen Passat Sedan без підкрасів, з мінімальним посіченням сколами, по техніці без зауважень. Після їхнього огляду клієнт навіть не передзвонив.
2026-06-27 06:46:02
6
avto-Ukraine :
сколо искатель,это шедевр 😂😂😂
2026-06-27 19:18:59
6
Вячеслав Тихий :
спасибо за рекламу, теперь авто точно через них буду заказывать 😂
2026-06-27 10:47:35
5
beg0tten1 :
Для тебя машина идеальная, для кого-то нет. Странный подход у тебя
2026-06-27 11:03:45
8
Auto.sale :
Я не допускаю ван авто до своїх авто.
2026-06-27 10:46:02
1
user3901015213468 :
чую перекупа "в ідеальнам састаяніі", вірю нна слово
2026-06-27 21:26:02
3
Andrey :
1 авто это компания процесса а не результата они берут деньги за процесс😂
2026-06-27 13:08:28
5
Центр права LexUkraine :
Хороша реклама 🔥🔥
2026-06-27 07:42:29
1
АлексАвто :
Поддерживаю
2026-06-27 07:28:31
1
Bilenkyi Stanislaw :
Особисто я замовляв пошук машини через компанію 1 авто,задоволений,рекомендую.Одні з найкращих у цій сфері.
2026-06-27 16:46:01
1
Shatalinsky V.V :
100% пустая трата времени!!!🤝
2026-06-27 09:03:35
1
Дмитрий Верховых :
Завязывай с продажей просто,не трать время 😂
2026-06-27 08:21:58
8
noname :
Завязуй конечно
2026-06-27 09:32:13
0
Max :
2026-06-28 11:10:00
0
ASh :
А як по іншому?не мені вам розповідати як дурять перекупи.
2026-06-27 16:53:46
0
AutoStas :
тому в мене і немає друзів з автобізнесу 😁
2026-06-27 14:33:57
0
r.m.avto :
СКолоіскатель👏👏👏👏😂
2026-06-27 14:00:51
1
vip.auto.kiev :
Сколоискатель😂😂 и откатождатель)))!
2026-06-27 05:41:49
9
To see more videos from user @jdcarsbc, please go to the Tikwm
homepage.