@hegedus_barbara: Indulhat a mosás? #foryou #hungariantiktok #nekedbe #kapitanyistvan

hegedus_barbara
hegedus_barbara
Open In TikTok:
Region: HU
Friday 26 June 2026 19:14:09 GMT
47962
1416
249
84

Music

Download

Comments

zsmic456
Zsmic :
Vajon melyik kormány nem fejlesztette a hálózatot 16 évig ?
2026-06-27 18:10:29
50
ferenczkarcsi1969
Ferencz Károly :
Szerintem nem értetted a kérés lényegét
2026-06-27 03:11:38
58
gobby631
Gobby :
Gondolom nem az elmúlt 16 év miatt tartunk itt. 😂
2026-06-27 05:49:06
43
sas.695
sas 69 :
Nagyon nagy a sötétség!
2026-06-27 12:40:41
22
winr689
WINR :
2026-06-27 06:32:44
65
mauhindedino
mauhindedino :
Szerintem inkább mossál
2026-06-27 09:56:02
56
csabiz11
csabiz11 :
Amikor a klíma érezhetően változik, egyre szélsőségesebb az időjárás, ennek egyre inkább érezhető és látható jelei és nyomai vannak, neked tényleg az a legnagyobb gondod hogy azt javasolta az energetikai miniszter hogy egy 3 órás intervallumban - ha lehet - ne használj nagy fogyasztót? Szörnyű, valóban.
2026-06-26 22:57:00
24
corgi8695
Corgi :
Látszik, hogy az energiapolitika nem az erőssége kedves képviselőasszony.🥺
2026-06-27 18:58:46
20
szovono
Ilona :
Eddig hol voltál! Ők csak 2hónapja vannak!
2026-06-26 22:06:42
27
armanigiorgio52
armanigiorgio52 :
ki ez a ribi??
2026-06-27 01:44:07
25
nehogy_marika
Nehogy_Marika :
szerintem nem nagy kérés. én szívesen segítek❤️🤍💚
2026-06-26 21:17:04
22
tom07862
tom078 :
Ki ez az ótvar??
2026-06-27 04:56:39
15
paradikata62
🇭🇺KATA🇭🇺 :
Ostoba
2026-06-27 19:57:20
11
tamasrestas
tamás :
Szia, kedves! ez csak a nagy hőség miatt indokolt! addig is foglald el magad!🫶😘
2026-06-26 20:50:43
28
atibi123
Ti🆚️Én :
Hú de nagyon okosnak tetszett most lenni!
2026-06-27 10:29:22
11
bibolya27
ibolyabalint :
Kérte!!Tudod mit jelent ez a szó???
2026-06-27 20:54:11
6
_tothszabolcs_
Tóth Szabolcs :
Nem sikerült a lényeget megérteni igaz? Nehéz lehet gondolkozni. xd Az áram egy jó részét kintről vesszük, de mivel ott is nagy az áram felhasználás emiatt kevesebb áramot kapunk és lehet hogy nem lesz elég. Emiatt lehet, hogy pont olyan helyen lesz áram szünet, ahol szükség lenne rá.
2026-06-27 16:35:33
9
m.anita0917
muszbekanita :
Jesszusom🤫😞🫣
2026-06-27 18:27:06
6
evahorvath73
Eva Horvath :
2026-06-27 05:34:52
31
koliszi
Koliszi :
köszönjük a hasznos videódat😂 Egyre jobban apadtok😂😂😂
2026-06-27 20:25:22
6
tams03726
Tamás :
Na most vagy a helyeden.
2026-06-27 11:22:27
17
vgh.istvn
Végh István :
ostoba!
2026-06-27 14:46:33
14
To see more videos from user @hegedus_barbara, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About