@pilotsmother1: ,, Metallica "На бандурі це неймовірно красиво 🥰 Коли музика торкнулась глибини душі .😍 Хлопці, нехай береже вас Бог ❤️🙏🇺🇦 Виконує- Тарас Столяр
_Pilot's_Mom_
Region: UA
Friday 26 June 2026 19:23:27 GMT
Music
Download
Comments
_Pilot's_Mom_ :
Metallica по козацьки, наче перебирає струни душі. До мурах..До сліз.
🫂🙏💪🔥💛💙
2026-06-27 10:54:05
498
МУЗИКА В АВТО :
Metallica це має побачити і почути 💯%
2026-06-27 15:16:04
171
alex.str777 :
nothing else matters
2026-06-27 20:40:21
0
user2807147910329 :
Як цілий оркестр грає, дуже гарно.
2026-06-27 06:11:22
299
NATALi :
це вам не балалайка 👍🥰
2026-06-27 11:20:56
434
Svetlana Kurinna :
Талант. Як красиво звучить бандура! Божого захисту Вам!
2026-06-27 15:57:05
115
Андрей :
Красава, у меня аж мурашки! Держитесь там пацаны!
2026-06-27 16:50:20
120
user3696260927058 :
В нас все найкраще а наші Герої неймовірні і ми їх дуже любимо бо вони талановиті і найкращі💯
Хай береже їх Господь 🙏🙏
2026-06-27 10:18:07
126
LANA :
Нехай Ангели охоронці вас бережуть 🙏🙏🙏 Це Дуже круто🔥🔥🔥 Божого захисту вам🙏🙏🙏
2026-06-27 17:04:52
41
Ганна :
нехай бог вас береже
ви НЕЙМОВІРНІ І НАЙКРАЩІ
2026-06-27 06:47:18
147
Ніна :
Браво!!!Божої опіки Вам!👍
2026-06-27 08:53:54
80
Руслана Мельничук :
Дуже гарно, чомусь плачу. Бережи Вас Бог Ви найкращі 🤝🫂
2026-06-27 09:41:43
47
бVadik W :
це піздець, без слів!
2026-06-27 17:02:48
19
AndrRoma Roma :
музичний👍🥰Гєрой👍👍👍👍
2026-06-27 15:52:59
9
Юлія :
це неймовірно прекрасно і водночас так боляче в грудях. Бережи вас Боже ,,🙏🙏🙏❤️❤️❤️
2026-06-26 20:53:02
73
lyda :
неймовірно, цілий оркестр в одних руках.дай вам Боже здоров,я та наснаги.
2026-06-27 07:44:02
43
Светлана Яновская :
Браво тобі,Воїне!Бережи Вас Господь🙏
2026-06-26 19:28:16
32
@irishka :
я не знаю слів,але співати хочеться 💞
2026-06-27 05:39:48
11
userxtww4kz8j5 :
крутезно!!!!
2026-06-26 19:27:10
9
Валентина 🌼 :
Зворушливо,чарівно❤️
2026-06-27 07:51:56
8
Vita :
Я навіть не дихала🥺
2026-06-27 16:01:15
17
Amrita :
це неймовірно!!! можна слухати цілу вічність!!!
2026-06-27 14:12:38
25
Alexander :
СУПЕР козачэ
2026-06-27 17:01:52
21
Любовь Артеменко :
Мій дідусь грав на бандурі. Я ще була малою.Звук у бандури неймовірний! Супер хлопцеві! Слухала і плакала. Дякую
2026-06-27 10:24:59
58
leha_chi :
Так кобзарі і були перші рокери.
2026-06-27 11:55:44
27
To see more videos from user @pilotsmother1, please go to the Tikwm
homepage.
© 2021-2026 TikWM. All rights reserved.