Підкажіть, будь ласка, до якого числа треба створити кабінет вступника?
2026-06-27 05:06:07
9
. :
для 9 класів все так само?
2026-06-27 11:13:25
3
Leon S. Kennedy :
Підкажіть будь ласка, що робити якщо весь час видає помилку при реєстрації?
2026-06-27 19:25:48
0
Fgopp :
Чи потрібно по новому реєструвати кабінет вступника якщо він був вже створений в 2025 році ?
2026-06-27 13:07:00
1
ꑭ F O R W A R D ϟϟ :
Якщо йдеш в ввнз то потрібно його створювати?
2026-06-27 06:01:41
0
__marinett :
Коли краще доєднувати пільги? До реєстрації чи під час?
2026-06-26 21:15:15
3
🖤 :
Якщо ви випадково ввели неправильну електронну адресу, то ви відповідно не змогли перейти за посиланням у листі і ваш кабінет не активувався. Без активації він просто не створився і самознищеться через 15-20 хвилин. Тому ви можете через півгодини від минулої спроби, спробувати зареєструвати кабінет за правильною адресою і все буде добре
2026-06-27 06:04:17
4
🌷 :
якщо все таки не активував то можно перереєструватися?
2026-06-26 23:31:30
1
malice :
якщо комусь потрібні всі конспекти знохаб з історії, математики, укр та англ, то чекаю ваш тг
2026-06-27 15:38:22
0
To see more videos from user @marta.tarnovetska, please go to the Tikwm
homepage.