@galyna.pro.khmelnytskyi: Реконструкція хмельницького ЦУМу: сучасний благоустрій чи етичний конфлікт із пам'яттю про минуле?🏯👷 За матеріалами: Всім.юа, Суспільне Хмельницький, Вікіпедія Автор відео: Галина Заворотна
та взагалі...Які б торгові точки там не робили, але чомусь люди не дуже ходять туди. Ніби і великий магазин, але проходиш повз і все. Навіть у дитинстві, за часів совка, я страшенно не любила коли мама мене туди з собою брала . Не буду стверджувати, що там важка енергетика , але місце там якесь таке... порожнє..
2026-06-27 09:45:49
31
Текстиль Світлани Кіх🫶 :
Для мене як корінної Хмельничанки це дуже моторошне місце
2026-06-26 21:25:07
35
English Online Ukraine :
з такими темпами дерева ми будемо бачити лише в парку..а яка буде тоді якість повітря???і температура влітку..дерева хоч охолоджують трішки...
2026-06-27 10:37:17
6
Inna :
Непогано б було те місце освятити і поставити пам'ятний знак.
2026-06-27 17:23:07
2
ev9en1a★ :
ну використовувалися і що , життя йде ми живемо ми хочемо бачити красу. Повністю підтримую реконструкцію і поважаю ці зміни і людину яка прийняла це рішення.
2026-06-27 16:23:31
10
𝒜 :
якщо чесно не розумію чому всі так звертають увагу на це нквс, місто міняється, роки йдуть. буквально на кожному клаптику землі вмирала людина, чи своєю смертю чи ні, так що тепер замість домів, шкіл, садочків, лікарень, і тд поставити хрести?
2026-06-27 07:56:31
10
Вікторія Туринська :
Як і кожне місто в світі, рано чи пізно воно починає розвиватися, використання простору для людини є метою, і добре що це роблять. Але і історія важлива, було б непогано дослідити це місце, пізніше встановивши стеллу-нагадування, невеличку чорну плиту ліворуч простору, лаконічно та з пам'яттю про загиблих
2026-06-26 23:51:28
16
Вова :
я повністю згідний,там хіба що музей жертвам нквс зробити!!!!
2026-06-27 07:59:27
6
СМАРФОНИ / ПЛАНШЕТИ / ТЕХНІКА :
Роблять гарно, щоб хотілося там гуляти і милуватися. І всеодно комусь не так, на нашій землі багато де є кістки і тд. Люди багато де ноги двінули по багатьох історичних ситуаціях, але це не означає що воно і так далі має бути старше та негарне
2026-06-27 08:44:36
4
Ірина :
як розважатися там,де катували людей?
2026-06-27 10:11:30
4
shopchykui :
жах, страхіття, фасад задрипаний
2026-06-27 07:11:14
3
KorVal68 :
ту частину, яка проти, милували око глиняні халупи на Подільській, і вони проти, щоб замість них були сучасні трц
2026-06-27 14:04:30
1
To see more videos from user @galyna.pro.khmelnytskyi, please go to the Tikwm
homepage.