ja się kompa boję odpalać po tym jak zaczął się przegrzewać przez te temperatury
2026-06-27 19:57:09
15
Jordi :
Mam poradę dla graczy laptopowych. Wentylator w stronę laptopa (zwykły, domowy wiatrak) i wtedy chłodne powietrze wokół lapka jest przez niego zasysane, co powoduje, że jego temperatury są normalne, jak podczas chłodniejszych dni. Testowałem, wiem, co mówię. Bez wentylatora w upał laptop nawet z podstawką chłodzącą przypominał rozgrzany piec kaflowy.
2026-06-27 14:15:36
11
🐎🎮 :
W takie dni to najlepsze na granie jest w rdr2 xD
2026-06-27 17:53:16
1
marian296 :
użytkownicy laptopów gamingowych i nie gamingowych
2026-06-27 21:49:03
3
Code With Thor :
Dego go od kilku dni nie odpalam i chyba kupie switcha
2026-06-27 22:27:14
0
PYSZNY SPUST DO UST :
wystarczy postawić serwer sunshine ewentualnie steam link i postawić kompa w innym miejscu
2026-06-27 14:00:57
0
Panbar :
mój laptop ma aktualnie problemy z stabilnym utrzymaniem więcej niż 7 kart w chrome...
liv lav love 40°C w powietrzu
2026-06-27 17:54:21
0
MixR93 :
Znam to xD przy moim R 7 9800X3D potrafi się zrobić sauna w pokoju xD. Teraz to nawet nie myślę aby BF 6 odpalać xD
2026-06-27 17:32:51
0
⃟ :
mam w pokoju przy konsoli prawie 40 stopni xD
2026-06-27 16:49:36
4
🖤MISS A🖤 :
moja płyta miała o 9 rano 70°...a tylko włączyłam kompa xd wyłączyłam natychmiast xd
2026-06-27 09:45:37
0
sunshedshimer :
dlatego ma się klimę w pokoju i jak mieszkam na poddaszu przy tym jak na dworze jest ponad 30 stopni ja z chłopem sobie na spokojnie gram a w pokoju trochę ponad 20 więc tak idealnie i łapki się nie przegrzewają
2026-06-27 17:52:49
2
Kankan.toya :
Ja nawet nie odpalam ps5 bo w domu by by bylo jak na pustyni w pełnym słońcu
2026-06-27 17:50:18
1
stud3nt :
Mam kolekcję mało obciążających sprzęt klasyków, specjalnie na takie dni.
2026-06-27 17:24:14
1
Bloxtune :
ja po pięciu minutach grania
2026-06-28 02:17:19
0
27 ERYX 27 :
najgorzej
2026-06-27 14:11:03
0
💎 Glashtyn_Diamond💎 :
ja popołudniu byłam jakkolwiek w stanie zagrać w twisted metal 4 (i to moją ulubioną postacią jaką jest Calypso) 🥰🥰🥰
2026-06-27 22:18:09
0
Patryk Kujawa :
Jedynie dałem radę w simsy dziś grać, i to rano 😅
2026-06-27 21:46:15
0
THNB :
Dlatego dzisiaj się wstrzymuje do wieczora. Pierdziele
2026-06-27 15:31:37
2
SnajperrrYT :
.
2026-06-27 00:01:52
0
To see more videos from user @maltarinio, please go to the Tikwm
homepage.