Dialyn... I just lost my 50/50 to Grace and now they dare to release her
2026-06-28 02:13:26
0
draining :
oh fuh i need aria yuzuha n dialyn im a f2p player😭😭😭😭😭
2026-06-27 08:12:33
130
Zerrion || 1980s :
i need dyalin and yuzuha😭😭
2026-06-27 08:35:12
57
C✨ :
Dialyn and Remielle with my 80 pulls pls 😭
2026-06-27 16:36:09
5
JustSayori❤️🥹 :
atp put whole N.E.P.S. and sons of Calydon in standard banner
2026-06-27 15:49:28
12
Chevalier :
FUUUUCK I NOT READY YET, NOOOOOOOO
2026-06-27 11:45:20
6
—Honel|Isaac ~ צְחוֹק [🪽] :
НЕТ, мне нужна Рамиэль, Юзуха и Диалинь😭 Я надеюсь сливы неправдивые
2026-06-27 10:41:25
108
матье_ball_34 :
тройной баннер пж мне нужна диалинь и рамиэль
2026-06-27 09:56:31
12
💠РⷯОꙷСⷷКⷭОⷪМⷭНꙹАⷷДⷠЗⷶОⷩРꙹ💠 :
Хойо за такое обязаны раздавать на халяву 1600 круток. Не гемов, а круток.
2026-06-27 15:30:46
9
realhuman54 :
Эвелин, Диалинь и Юдзуха в одно время?! Как на это успеть накопить
2026-06-27 10:46:13
20
yoshe :
where’s jane doe..
2026-06-27 13:42:03
1
ꪶ౿𝗈 .𖥔 ݁ ˖ 🪽🗝️ :
EVELYN?????? locking in
2026-06-27 23:26:54
0
KindaGullible💯/🦑🪥 :
Where's Banyue[weep][weep][weep]
2026-06-27 23:54:09
0
Christopher :
Bruh we just had Evelyn and Yuzuha as reruns…
2026-06-27 03:45:28
120
✶женя :
still no jane doe :(
2026-06-27 06:38:51
19
Velina Airgid husband :
I need Dialyn and Yuzuha, but I want Ramielle + a W engine 😭✌🏻
2026-06-27 11:02:29
23
Jae :
please put yuzuha in the second half I'm begging
2026-06-27 04:18:19
23
Mei :
yuzuha just got a rerun in 2.6 she can't be here that easy. also remielle is an anomaly support thats going to replace yuzuha in most team. these rerun banner infos or guesses are not reliable
2026-06-27 07:57:29
6
Oscar. :
Necesito a Dyalin y yuzuha
2026-06-27 21:46:22
1
To see more videos from user @etherzones, please go to the Tikwm
homepage.