s :
Я працювала офіціантом і знаю яка це тяжка насправді робота, зазвичай ставка 500-900 грн зміна, я не говорю що чайові обовʼязкові і по всім стандартам 10%,але коли ти крутишся біля столику пів вечора, розповідаєш про їм про все меню, радиш та пропонуєш, заряджаєш телефон, пересаджуєш їх з одного столика за інший, викликаєш їм таксі, змінюєш страви для них, бігаєш по всьому залу щоб все встигнути в запару ,та ще й вислуховуєш неприємні жарти або натяки про себе, а тобі залишають 20 гривень чаю,то це дійсно неприємно, також в більшості закладів є щомісячна ревізія( можливо і штрафи), за ревізію зазвичай платять офіціанти з свого карману ( за весь зіпсований посуд, прибори, рушники) за все це платимо ми, звичайно це не всюди так, але в більшості випадків це так і є, я не говорю що інша праця легка, але і недооцінювати ту чи іншу працю мʼяко кажучи не дуже, це для вас офіціант просто виніс страви, а те що він перед цим бігав домовлявся з кухнею щоб трохи змінити страву, бо гість те не їсть, натирав прибори, тарілки, бігав сервірував та перекривав столи, вирішував проблеми по залу, при цьому вислуховував як він погано працює , для вас вже не видно. Завжди залишаю чайові, таксистам, офіціантам, барменам, прибиральникам тощо. Ну а взагалі якщо гостю справді не сподобалося обслуговування то він не зобовʼязаний залишати чай, це його рішення і я не буду якось косо на нього дивитися чи щось говорити, так,звичайно це не приємно але я розумію що це моя робота і я її виконую
2026-06-27 10:26:52