@irene_kinder: Лишати чи не лишати чайові? #тредс #threads

Ірен Вголос
Ірен Вголос
Open In TikTok:
Region: UA
Saturday 27 June 2026 06:38:17 GMT
124420
4928
151
57

Music

Download

Comments

nataliianatka8
Natali :
я чойові залишаю, але не розумію насправді цю систему чайових, мені за роботу чайові не дають , чому я маю платити за їжу ще й чайові залишати
2026-06-27 07:15:30
556
alinaismailova27
AlinaIsmailova27 :
Звідки взагалі та мода на чайові,заправщику,офіціанту ...
2026-06-27 10:54:30
109
natalka_kush_wedding
Наталка_Куш :
Теж сьогодні думала. Чому мають люди платити чайові, бо ж офіціанту платять зарплату
2026-06-27 14:04:27
12
user92367635505098
Маріанна :
Мені на моїй роботі за виконання моїх обов'язків ніхто чайові не залишає. Але вчора мені потрібно було поремонтувати сину рюкзак і майстер зробила це за 10 хвилин і за 100 гривень, я в знак подяки залишила їй ще 50 зверху, просто за те що вона зробила це швидко.
2026-06-27 07:06:06
88
alexanderkrizhanovskiy
Легитимный :
Я готовлю блюдо 20 мин - официант выносит его за 30 сёк, чаюха ему👍
2026-06-27 14:43:26
41
aoliarltm
Jack Reacher :
политика чаевых это вообще жесть. работодатель экономит на зарплатах и налогах перекладывая на официантов за счёт чаевых. но прикол в том, что никто чаевые платить не обязан. но официант в любом случае ждёт их, и часто думает что ему должны прям оставить "на чай" такой вот диссонанс получается.
2026-06-27 13:29:28
6
galya.ivashkivgmail.com
Halinka :
в офіціантів мала зарплата,в них ставка мала + чай
2026-06-27 12:23:00
11
yuliya800922
💛🩵ЮЛІЯ 🩵💛 :
а чому "чайові"посадовій особі то взятка, а офіціанту норм. Він ЗП за свою роботу отримує
2026-06-27 13:34:44
3
s5512405
s :
Я працювала офіціантом і знаю яка це тяжка насправді робота, зазвичай ставка 500-900 грн зміна, я не говорю що чайові обовʼязкові і по всім стандартам 10%,але коли ти крутишся біля столику пів вечора, розповідаєш про їм про все меню, радиш та пропонуєш, заряджаєш телефон, пересаджуєш їх з одного столика за інший, викликаєш їм таксі, змінюєш страви для них, бігаєш по всьому залу щоб все встигнути в запару ,та ще й вислуховуєш неприємні жарти або натяки про себе, а тобі залишають 20 гривень чаю,то це дійсно неприємно, також в більшості закладів є щомісячна ревізія( можливо і штрафи), за ревізію зазвичай платять офіціанти з свого карману ( за весь зіпсований посуд, прибори, рушники) за все це платимо ми, звичайно це не всюди так, але в більшості випадків це так і є, я не говорю що інша праця легка, але і недооцінювати ту чи іншу працю мʼяко кажучи не дуже, це для вас офіціант просто виніс страви, а те що він перед цим бігав домовлявся з кухнею щоб трохи змінити страву, бо гість те не їсть, натирав прибори, тарілки, бігав сервірував та перекривав столи, вирішував проблеми по залу, при цьому вислуховував як він погано працює , для вас вже не видно. Завжди залишаю чайові, таксистам, офіціантам, барменам, прибиральникам тощо. Ну а взагалі якщо гостю справді не сподобалося обслуговування то він не зобовʼязаний залишати чай, це його рішення і я не буду якось косо на нього дивитися чи щось говорити, так,звичайно це не приємно але я розумію що це моя робота і я її виконую
2026-06-27 10:26:52
6
katy_sergeevna_m
Katerina :
в деяких закладах зараз вже все простіше, внизу написано що в остаточний чек вже будуть включені чайові, тому можна не морочитись цим питанням
2026-06-27 09:59:00
7
admiralblazer
AdmiralBlazer :
Я працюю ріелтором, де мої чайові?
2026-06-27 13:09:33
0
bombom_34567
bombom_34567 :
я не бачу нічого поганого в чайових, якщо мені сподобалось обслуговування, то залишу чайові із задоволенням. Але багато хто пише, що основний заробіток офіціанта це чайові, так от в мене питання, якого хєра власники ресторанів перекладають відповідальність за їхній персонал на клієнтів, чому я повинна відчувати провину за те, що комусь не платять нормальну зарплату. Чайові - це добровільна вдячність за хороше обслуговування, а не обов'язок
2026-06-27 07:44:08
22
yakovlev_roman_vn
Yakovlev Roman :
а ще кумарить коли чайові вже вписані в чек
2026-06-27 15:19:19
1
havrylova.karina
Каріна - нутриціолог 🥑 :
Коли відпочивала у Турції, то помітила що там чайові включені до чеку вже, чесно мене це дуже сильно дратує, тому що якого я повинна плати людині, якщо я і так плачу за замовлення, і частіше за все там сервіс жахливий. У нас в Україні дуже гарний сервіс є, але людина повинна сама вирішувати скільки лишити на чай, і чайові не повинні бути зп офіціанта, їм зп повинен платити роботодавець 🗿
2026-06-27 07:42:58
9
this_.akva._
Алекса #### :
админом в салоне работала за 500грн ставку, тоже входило в обязанность все убрать, всех обзвонить, записать или перенести, мастеру про сеанс напомнить, улыбаться, чай кофе сделать, в добавок кассу посчитать, клиентов расчитать, следить за расходниками, проверять сроки годности, что-то заказать что-то выкинуть, мусор вынести, на почту сбегать и контент успевать делать. Целый день как белка в колесе и что-то не помню чтоб хоть кто-то чайовые оставил. да и в первую очередь я знала на что иду и за какую зп
2026-06-27 12:02:02
7
varvara_jam
Varvara :
якщо добре працювати чайові залишають... я працювала в магазині одягу (масмаркет) і то інколи чайові отримувала коли просили капсули одягу зібрати
2026-06-27 07:07:16
8
ddch.nst
ddch.nst :
Я працюю в гастро і знаю як це зі штанів випригувати і не отримувати нічого. Думка про те що це їх робота і чому я маю платити у мене була до того як я пішла в гастро, тому зараз обовʼязково залишаю чай , але тільки залежно від сервісу , коли дуже сподобалось даю більше , коли бачу що напрацьовано на нуль, лишаю нуль або мінімальний відсоток від рахунку
2026-06-27 08:07:24
7
cah9l_xapkibcbkuu
Олександр Харківський :
Чаевьіе єто основной зароботок официантов так заведено, не хотите давать не давайте только не раскручивайте єто до безумия… Скорая, почтальйон, курьер, официант єто те люди которьіе делают больше чем другие специалистьі которьіе имеют норм зп и прямой зароботок от прайса типа барбера, косметолога, масажиста - посему первьім я всегда даю на кофе.. 5% вас не послали, 10% весь заказ вьінесли вовремя, 20% подсказали, помогли, 30% сверх своих обязанностей, хороший юмор + настроение считаю примерно так!🗿
2026-06-27 07:11:32
3
i25494
Евгенiя :
їжте в дома і не буде ніяких чайових.
2026-06-27 12:35:50
2
ovechkazhir
NekaUrsus :
ключове, що мені сподобалось: "мені байдуже хто принесе страву...", саменька давай принось🌺🌺
2026-06-27 08:38:13
3
dima056766
Dmiro :
Почав працювати масажистом і поки стажуюсь, і до мене приходили на масаж за дякую, і ось вчора вперше один із клієнтів залишив на чай 50 грн, я в той момент був такий щасливий 😅
2026-06-27 11:58:24
3
roksana_iv
Roksa_na :
Мені в магазині один раз залишили чайові 50 грн☺️
2026-06-27 11:30:44
6
haengbog_p
Поля :
вибачте мене будь ласка, але я працювала офіціантом і жила тупо на чайові, адже зп видавали з затримкою (мою мені видали після звільнення і те тільки через те що я влаштувала скандал). Більшість закладів нажаль платять офіціантам останніми, адже " у вас є чайові, одже живіть на них", але я ніколи не засуджувала розмір чайових, так в моменті це було образливо, але вже як було. Ще + стажування було не оплачуване, я пам'ятаю що ходила тиждень без вихідних, бо не було кому працювати, з 10 по 23 і в той момент рятували тільки чайові. Я вдячна всім хто приходить і залишає чайові, і вдячна всім хто не залишає їх, тому що в більшості випадків вони дарували мені щирі емоції
2026-06-27 11:42:12
3
raphael8340
Olga :
я і моя мама ніколи не залишали тому що грошей на це немає і не було проблем
2026-06-27 07:38:05
2
To see more videos from user @irene_kinder, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About