В дитинстві я завжди була у купальнику. Мама казала "нашо тобі той лівчик, знімай, там всеодно немає шо ховати" десь коли було мені 4-5...Але я ніколи не знімала
2026-06-27 07:58:59
1098
BlueHeart :
моя знайома ще й соц мережі фотки своїх дітей без трусів викладала🤦
2026-06-27 08:08:58
2209
k :
навіть не в тому що комусь там приємно чи ні, просто не забувайте що багато передо багато це небезпечно
2026-06-27 11:49:20
530
Alla Shevelyova :
Так, а відповіді тих мамочок будуть ?😅
2026-06-27 08:44:29
612
Ваша подруга зі стилем :
Нарешті хтось про це сказав!!! Теж не розумію навіщо це робити, купа мінусів (про які вже сказали в пості), а плюсів НУЛЬ
2026-06-27 13:45:57
179
✦ 𝘍𝘰𝘳𝘦𝓿𝘦𝘳 𝘤𝘳𝘢𝘻𝘺 ✦ :
Я до 10 років десь без верху у купалькину ходила
2026-06-27 21:09:02
22
𝓢𝔀𝓮𝓮𝓽💋𝓛𝓪𝓷𝓪 :
В мене двоє дітей. Ніколи не роздягала наголо нікого 😳
2026-06-27 07:56:22
196
VIK_TORIA :
я до 8 ходила без футболки
2026-06-27 14:25:36
81
ًྀིྀི٠ .𝖬𝖾𝗐“🌾⋆⁺₊⋆وً :
Я завжди ходила в закритих купальниках,коли була мала
2026-06-28 09:08:33
9
Loza🇺🇦 :
так есть купальники,плавки,трусики в конце концов
2026-06-27 08:06:21
86
:-3_ :
Хоч хтось висказав це
2026-06-27 15:44:57
15
Yelyzaveta🦊 :
Тоже никогда не понимала этого, всегда сыну покупали плавки
2026-06-27 08:27:15
88
упоротый лис :
да блин это реально раздражает когда лежишь себе спокойно а рядом с тобой такое пробегает
2026-06-28 03:27:19
8
ツᴍɪʟᴀᴅʏ 🎀 :
згідна на всі 100, для дітей є купальники!!!! їх не для краси шиють
2026-06-27 18:27:25
13
Hanna 🥰 :
сину одягаю завжди плавки....
І беру запасні 2 пари
2026-06-28 06:07:52
3
Ольга Пелипас :
В мене завжди ходили в трусах, особливо на пляжі, навіть плавочки маленькі купувала. Бо це дійсно перш за все про гігієну
2026-06-28 05:19:00
2
⦻Wamchi :
Мне ещё лет в 8 мама говорила что зачем мне вообще одевать верх купальника, кто на меня вообще смотрит, и я так там на море походила минуты две, и надела всё таки верх купальника, потому что мне было некомфортно, сейчас понимаю что это было реально странно
2026-06-27 17:11:19
16
dy1j8lsjrpw5 :
А
2026-06-27 10:09:45
0
tarasshevchenkofficial :
хызы
2026-06-27 15:59:16
0
🦂💖🇺🇦 45 Харків-залізобетон :
навіщо взагалі роздягати дітей на пляжах і не важливо яких
2026-06-27 13:50:06
9
yewqlona :
Я десь до 7 років купалася без верху, батьки казали, що це ок…
2026-06-27 08:29:40
8
Chara.Like animation :
Це мене теж завжди дивувало, і досі дивує, а особливо коли вже знаєш про те як багато згоден ців що задовольняються цими дітьми
2026-06-27 07:41:18
82
Марія Хорольська :
мене всі бабусі і дідусі казали, типу нащо дитині 2-4 років купальники, хай отримує сонця. Я просто замучалася з ними боротися, тому послала нах...
2026-06-27 08:10:09
48
KARISHA :
у мене також є дитина і коли хтось каже "зніми їй памперс нехай по бігає голяка" мене виносить і не важливо де пляж чи дім... По-перше памперс для дитина (для плавання) по-перше для гігієни по-друге для того, щоб не було факапів щоб дитина не покакала у море, басейн або інший водойм. Майте на увазі де б ви не знаходились ви не знаєте які люди навколо вас. І про те , що потрібно вже виховувати дітей з правилами, що ніхто крім батьків не має бачити тіло вашої дитини і то до виняткового віку.
2026-06-27 12:38:53
14
1_carrey_12 :
Моїй доньці майже 2, ніколи без купальнику вона не була. Це не фіга не мило
2026-06-27 12:03:56
6
To see more videos from user @annagaltseva, please go to the Tikwm
homepage.