Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@sto_mrdriver: Як вам теорія ?😁 #сто #vag #автосервис
Mr.Driver
Open In TikTok:
Region: UA
Saturday 27 June 2026 06:56:21 GMT
38925
918
33
282
Music
Download
No Watermark .mp4 (
1.05MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
2.72MB
)
Watermark .mp4 (
1.05MB
)
Music .mp3
Comments
Никитка🤗 :
Бывает, когда накапывает антифриз в цилиндр из трещины, утром после запуска работает неровно, выгорает и ок, лично с этим столкнулся на старом лх470
2026-06-27 08:58:40
15
Макс :
Буває що форсунка не держить і набирається циліндр паливом
2026-06-27 09:57:59
4
Larisa :
Гарний майстер розуміє що таке троїть зранку
2026-06-27 14:55:36
0
🇺🇦🇵🇱👑👑Царек👑👑🇵🇱🇺🇦 :
Будильник не зазвенел
2026-06-27 07:04:03
7
Boris Marianin :
а коли заглох, може устав?😁
2026-06-27 14:04:53
2
Yuri :
а если троит когда кондиционер включаешь
2026-06-27 16:30:28
0
Себастьян Перейра :
Я думаю, малось на увазі, "на холодну". Але смішно, смішно.
2026-06-27 14:32:20
0
Yorik :
2.0 tfsi 😁
2026-06-27 15:17:35
0
user1403241674786 :
в мене теж троїть тільки зранку секунд 30 може і заглохнути.Двигун і топлівна після капіталки і нічого не змінилося 😂😅можу зняти відео як це
2026-06-27 15:45:04
0
пес.дюк. :
ну это так у тачек по низу рынка 😂😂😂
2026-06-27 14:07:13
0
Станіслав :
В мене на Опелі спідометр працює лиш зранку)
2026-06-27 11:57:45
0
Cobra_95 :
Дросель
2026-06-27 16:26:09
0
#Cannabis/ :
шкода 1.6 8клапаний 2000года що потрібно для установки турбіни?
2026-06-27 18:48:24
0
Денис :
Ауди А4 Б7,2.0дизель,на холодную плохо запускается????
2026-06-27 16:43:52
0
ArturBcTarmass :
Пацани шо ви курите 😂😂😂
2026-06-27 14:28:00
0
Emill :
В мене на робочій рано 1.5 дизель на холодну троїть, попрацює 3-4хв і глохне, потім завожу знов і норм ))) І шо з ним було не їбу 😅😂
2026-06-27 10:15:02
0
Віталік Гаращук :
зразу видно "дає дупля" а свічку маслом не може закидати
2026-06-27 18:13:02
0
Александр :
Как вариант не троит,а плохие гидрокомпенсаторы,торохтят пока не про качались.
2026-06-27 15:09:01
0
Saha Eremenko :
👍👍👍😂😂😂
2026-06-27 09:34:25
0
COACH :
😂😂😂
2026-06-27 10:28:41
0
Віталій Пахомов :
😂😂
2026-06-27 07:38:55
0
Andrey :
😂😂😂
2026-06-27 08:02:06
0
Вова Педченко :
🤣🤣🤣👍
2026-06-27 11:05:45
0
To see more videos from user @sto_mrdriver, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
i love my kaveh main #wlw #genshin #GenshinImpact #genshintok #haikaveh
song: в саундклауде FindMyName-laboul, gong! | у Ады полное имя Айнура так то | #кухня #meme #residentevil #adawong #phonk
দিনে রাইতে আষাঢ় মাস#unfrezzmyaccount #fyppppppppppppppppppppppp
#capcut #pioneertemplate #capcutpioneer
3 BANCO DE FIBRA BANQUETA BALCÃO DE COZINHA ALTO JUNCO PRETO CASA MÓVEIS #banqueta #banquetadebalcao #banco
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy