@di.yanch: 🍕Новий піцабокс вигадали у Дніпрі! ASVIK Street Food! Адреса: вул.Академіка Образцова 1/1 Інст: asvik_streetfood

Той самий Дмитро
Той самий Дмитро
Open In TikTok:
Region: UA
Saturday 27 June 2026 07:00:26 GMT
241323
9305
116
3856

Music

Download

Comments

skitalec767
Revo :
цена 1100грн
2026-06-27 11:32:33
188
sheva0002006
SHEVA :
сразу видно что реклама проплачена
2026-06-27 12:52:36
388
udcmitxbk
ifbj :
и цену как всегда не говорит
2026-06-27 11:12:04
74
yuliia.dilodid
✨Y.U.L.I✨ :
То шо кабачок зверху?😄
2026-06-27 07:09:09
39
rein._eyes
R.ain_eyes :
"Verde" - перекладається як "зелений" з іспанської
2026-06-28 09:25:01
1
slitvin12
slitvin :
прикольно но не за 1100
2026-06-27 13:01:26
34
.tiktok8536
....ПРЕПОДОБНЫЙ БАТЮШКА.... :
пока говорил наплевал полную коробку😳
2026-06-27 11:32:36
9
lelik_neo_
Лёлиk-Neo :
пицца с кабачком за 1100 .... 🤦‍♀️👍👍👍😂
2026-06-28 04:45:33
6
ss_sneeg
Снег :
Я так поняв автор взял оплату рекламы этой пицой
2026-06-27 16:02:41
12
diaurum0
diaurum :
Нужно добавить брусничный соус, он и к креветкам лучше и к сыру
2026-06-27 08:39:49
11
n.g1992
N. G. :
На компанию под фильм идеально )
2026-06-27 16:17:55
4
dashko368
Вітя :
піца добра я там брав
2026-06-27 12:20:26
3
marsianin.1
virtual :
Цена?
2026-06-27 09:47:39
0
fantasyhunter777
HUNTER :
всього навсього штукарь
2026-06-27 17:53:48
1
vitamosina
Вітуля :
у Ніжині є піца вулкан,,,,смачніша за вашу
2026-06-27 15:02:37
0
kovalgeka1702
Евгений :
Там самая лучшая пицца в Днепре😏
2026-06-27 10:56:08
5
anarchy...7
АНАРХІЯ :
Як на мене, то хуйня.
2026-06-27 22:08:35
1
craftlandia.kids
Craftlandia Kids :
Ты прошлый раз уже бургеры на советовал! 2года слезть с них не можем😂😂 счастья тебе, здоровья😅
2026-06-27 16:51:10
2
ffaga1
cemodan vokzal naxyi🏳️‍🌈 :
тепер я тоже хочу їсти дякую
2026-06-27 07:06:36
6
user7qb08c94wt
Райкірі :
з Португальської перевиди Верде
2026-06-27 11:37:35
1
fellinloves3
👑Парень из проклятого Рая🔮 :
ціна
2026-06-27 08:20:50
0
alexandrishappy
alexandrishappy :
Вау. Я вже хочу спробувати цю смакоту!😍
2026-06-27 13:49:42
2
mihail.sergeevich4
Mihail Sergeevich :
це на Образцова?
2026-06-27 13:11:47
2
user5322466319428
Євген Юджин :
у цьому закладі, завжди усе бездоганно! Регулярно замовляю у них піццу. Смак та обслуговування на рівні! Рекомендую 👍🫶😋
2026-06-27 18:13:02
1
fedya_fedichkin1
Федя🤣Федичкин :
дорого, дякую не треба 🥴
2026-06-28 05:18:53
1
To see more videos from user @di.yanch, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About