Słońce to zdrowie. Ja umiarkowanie z niego korzystam, ale spf nie używam. To chemia w reakcji ze słońcem……
2026-06-27 10:04:16
13
KatarzynaMałgorzata :
Mam to samo 🥰
2026-06-28 10:47:39
1
Elizabeth🇬🇷🇵🇱🐐♥️ :
Jak można życzyć raka komuś ? Co za ludzie, żal mi tej kobiety, zazdrość to choroba😢 .Kochana jesteś super życzę ci dużo zdrowia🥰♥️🥰
2026-06-27 09:17:48
2
❤️🔥Niezapominajkaagatka❤️🔥 :
Nie życz drugiemu co Tobie nie miłe.Bumerang lubi wracać.Dlatego ja bym uważała co Komu życzę.....Pozdrawiam serdecznie 💐🫂
2026-06-27 12:58:05
6
Anna Oliveira :
profilaktyka jest najważniejsza a nie potem "skąd się to wzięło!?" moja skora tez czuje się lepiej latem i nie stosuję ciężkich kremow nawet na noc.
2026-06-27 07:42:43
2
Krysia :
jacy ludzie są mili i uprzejmi 😂😂 nawet w internecie 🥰
2026-06-27 08:30:02
1
expression_oflife :
Słońce to życie i d3
2026-06-27 12:45:43
2
Andzia :
Ja kocham lato! 😁
2026-06-27 13:02:22
2
Szymix1500 :
Odpowiadając do tego filmu o ciepełku, też się zgodzę. Kocham upały, od razu chce mi się żyć i te zimnoluby niech siedzą cicho bo od września znowu będzie zimno aż do czerwca, pozdrawiam ;)
2026-06-27 12:14:08
2
Bieszczad :
piękna riposta
2026-06-27 07:36:11
6
Magdalena :
Jak zawsze odpowiedź celnie w punkt 🎯
2026-06-27 08:19:20
6
𝐊𝐚𝐭𝐡𝐚𝐫𝐢𝐧𝐚™🤍 :
Jak można takie wredne komentarze pisać ? Nie rozumie tego . To tylko dlatego że w necie jesteśmy anonimowi ? Internet może być najgorszym i podłym urządzeniem obrazy nieznanych nam osób. Straszne 😭
2026-06-27 09:30:47
2
Katiusza❤️☕🎙️🌹 :
fajna bluzka. pozdrawiam 🥰
2026-06-27 18:06:58
1
B.AtKa 🫦 :
Ja kocham leżeć plackiem na słońcu i mam gdzieś opinie na temat opalonej skóry. Team słońce 🔥
2026-06-27 20:58:55
1
IlonaGiwojno :
Przepiękna bluzeczka
2026-06-27 07:48:29
1
saszaBeata Frajkowska :
super Super Super pozdrawiam serdecznie 🥰🥰😁😁
2026-06-27 18:49:53
0
Dariusz Pen :
Aż miło Panią posłuchać
2026-06-27 08:01:54
0
Marzena Michta159 :
Pani riposty są obłędne i bezbłędne 👍😂 Pozdrawiam 😊
2026-06-27 09:49:33
1
Lola :
Podła baba
2026-06-27 11:07:59
0
☘️Alicja☘️ :
👌👌odpoczywaj
2026-06-27 17:21:26
0
Magdusia :
ach te baby 🤦♀️
2026-06-27 10:45:56
0
Nail1560Nail :
jak zawsze w punkt😁,pozdrawiam
2026-06-27 13:52:54
0
Kinga Asemota :
Ja uwielbiam słońce i lato nawet duże temperatury 🥰i lubię się opalać a te baby pojebane a pani jest fajna pozdrawiam
2026-06-28 12:52:31
0
BasiaAnna270 :
co za ludzie , masakra
2026-06-27 08:21:48
1
To see more videos from user @just.ja81, please go to the Tikwm
homepage.