Este răspunsul unei persoane inteligente, înțeleapte și cu multă experiență de viață! Felicitări doamnă!
2026-06-27 12:46:23
150
codrustan :
Respect pentru inteligenta si limbajul doamnei se vede ca este o persoana bine formata profesional si uman.Felicitari stimată doctor.
2026-06-27 10:28:47
110
liviubanu1 :
respect !!@
2026-06-27 15:09:42
0
sasuke225200 :
Ințelepciune cum rar intâlnim...respect doamnei.
2026-06-27 12:21:46
50
ecaterinastanciu4 :
Foarte înțelept,nici eu nu regret acele vremuri!🥰
2026-06-27 09:04:16
32
dumi943 :
Un om sănătos la cap!
pace tuturor ✌️
2026-06-27 11:51:26
127
Margarett :
Ce intelepciune ?!! felicitari .. cu bine cu rele suntem intreg !!😇😇😇
2026-06-27 08:59:06
86
Enigma :
Foarte frumos ! O gândire sănătoasă, un om deschis la minte și înțelept !
2026-06-27 14:43:51
41
rodicamaduta5 :
Felicitări doamnă,sunteți minunată!Vă doresc multă sănătate și multe bucurii!❤️🌹🙏
2026-06-27 10:00:54
31
zenoviaapostol :
O doamna inteligenta, mult respect!🥰
2026-06-27 10:14:27
41
Eni :
O Doamna inteligentă, cu un vocabular frumos, înțelept. Respect💐
2026-06-27 11:49:03
5
vasilebeuca :
Felicitari doamnei 👍
2026-06-27 08:18:20
29
dykd65immkzw :
Mai terminați cu întrebările astea pentru că au trecut peste36 de ani și peste tot în lume condițiile de viață și de trai se schimbă mereu,si in bine.
2026-06-27 09:12:58
6
angelica ungureanu :
Bravo, doamnă inteligenta. 👌👌👌👌💯💯💯
2026-06-27 09:59:14
18
Mi... :
Respect doamna!👏
2026-06-27 09:25:06
9
icaradea :
Respect!
2026-06-27 14:57:54
0
Alin sima :
Respect !
2026-06-27 14:09:21
0
Nitu Ion :
respect
2026-06-27 15:30:03
0
Gigi Duru :
Frumoase gânduri si super reale! Respect!
2026-06-27 12:00:55
26
Capsunel❤️🍓❤️ :
😳 doamnă , cu tot respectul, felul prin care a-ți răspuns , pff nu am cuvinte am rămas blocat , nu pot decât să spun , cu respect să trăiți 1000 de ani ,
2026-06-27 14:48:05
32
verdeinchis28 :
Ascultați si învățați!👀👁
2026-06-27 10:15:45
23
Mihai LVM :
Foarte inteligentă această stimată doamnă, foarte cerebrală și mi-ar plăcea ca toții să fim ca ea, să analizăm foarte bine lucrurile și pe urmă să tragem concluziile.
2026-06-27 14:28:16
14
Ioan Irimies :
Mai rar... așa răspuns 👍🥰. Nu pot decât să-i doresc acestei Doamne, sănătate si viața frumoasă. Doamne ajuta!
2026-06-27 15:19:24
17
catalincasandres9 :
Bravoo doamnă draga , așa este eram tineri am trecut si prin greu si ușor .
2026-06-27 11:18:33
24
Catalin :
wow 😳 o doamna inteligenta 👏🏼❤️
2026-06-27 10:07:51
5
To see more videos from user @vocea.poporului8, please go to the Tikwm
homepage.