чомусь в дитинстві в мене була якась чуйка на такі навушники, брала в Аврорі, і вони були з класним об'ємним звуком і басом, хоч і за 30 грн, але потім чуйка кудись пропала
2026-06-28 08:14:20
0
AHALITIK :
База
2026-06-28 06:19:40
1
skoda426 :
🤣🤣
2026-06-27 10:18:14
2
pampampirum_din_doon :
17)
2026-06-28 05:10:20
1
kolomiietsss :
Я в дитинстві вициганила у мами навушники до телефону, а вони мали дуже цікаву особливість: в пісні музика була дуже гучною, а от спів виконавця лунав десь з сраки. Методом експериментів я виявила, що якщо затиснути кнопку мікрофону на навушниках, то звук стає нормальним. Ну я й примотала скотчем випуклого ґудзика до мікрофону, щоб не тримати ту кнопку кожного разу 😂 Відчувала себе в той момент прямо Ілоном Маском
2026-06-28 08:52:45
1
natalili002 :
В сенсі за 30грн? Їх безкоштовно в комплекті з телефоном давали 😀😅🙃
2026-06-27 20:00:40
1
Ніно із кіно :
😁😁😁
2026-06-27 19:03:00
1
Shedow-official :
😂😂😂
2026-06-27 09:08:45
1
ilchuk sasha :
😁
2026-06-27 09:11:44
1
baigota.r :
😁😁😁
2026-06-27 09:34:39
1
Екатерина Рева :
😂😂
2026-06-28 06:43:55
0
Marisha_Boyko :
🤣😅😅🤣🤣
2026-06-28 08:47:53
0
natalysovtan :
😂😂😂
2026-06-28 01:54:26
0
Лилия Махновец :
😁😁😁
2026-06-28 06:05:26
0
Olha :
🤣🤣🤣
2026-06-28 00:09:46
0
ua top :
❤️❤️❤️💙💛🫂🫶🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2026-06-28 06:43:22
0
To see more videos from user @soul.citation, please go to the Tikwm
homepage.