linux 4 ever. Tagad pats uz Kali, serverītis uz Rocky linux, bet ir arī darbstacija ar windows, bet tur nav sūdzību. Pret mac man alerģija uz to peles principu
2026-06-27 12:15:53
4
Elviss Nesh :
Divi ļoti dažādi produkti ar dažādu mērķauditoriju un biznesa modeli. Salīdzināt jau visu var, bet jaapzinās ka dažādiem cilvēkiem būs dažādas prasības un attiecīgi pareizais produkts. Win un iOS nav vienīgās izvēles
2026-06-27 11:55:13
2
𝓜𝓸𝓭𝓻𝓲𝓼.it :
Linux labāks
2026-06-27 10:47:29
3
Tvinky :
MacBook jau ir dators, pareizāk tad būtu Mac OS X salīdzināt ar Windows tad. Es lietoju visas trīs: OS X darbam, Windows spēlēm un Linux serveros. Pa lielam uz visiem var darīt visu, pieraduma jautājums un atkarīgs kādu darbu ikdienā dara.
2026-06-27 11:04:42
2
kling klang esam klāt! :
Vaig bloķet..... ja 11 galiga dirsa
2026-06-27 11:58:40
0
AMPER.Lv :
💯💯💯
2026-06-27 10:27:23
1
To see more videos from user @tehnikiss, please go to the Tikwm
homepage.