@etan.n: • OPV : ทำอะไรสักอย่าง 🐶✈️ (แต่โตโต้ทำทุกอย่างเพื่อเอารอยยิ้มของยัยสจ๊วตคืนมาด้วยซ้ำ) 🥺 #AD#ADogAndAPlaneAD#ADogAndAPlaneEP5ตนิว #taynew #opv

Nate Nanpoei
Nate Nanpoei
Open In TikTok:
Region: TH
Saturday 27 June 2026 09:53:30 GMT
2365
329
2
9

Music

Download

Comments

sumonrut104
🌻P e e m i w🐷 :
ซังจะมีน้องอีกแน่ๆ😂
2026-06-27 16:31:49
0
ying_zap
ᴊᴜɴɢᴋᴏᴏᴋ 🔰 ʙᴛs :
🥰🥰🥰
2026-06-27 10:09:33
0
To see more videos from user @etan.n, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Торт 3 склянки! 👇👇👇Інгредієнти: 👇👇👇 ✅ Яйце 🥚 (2 шт). ✅ Цукор (1 склянка). ✅ Кефір (1 склянка). ✅ Рослинна олія (40 мл). ✅ Харчова сода (1 ч. л). ✅ Борошно (1 склянка). ✅ Какао (2 ст. л). ✅ Випікати при 170 °C/340 °F протягом 40 хвилин. ✅ Сметана 20-30% жирності (400 г)  ✅ Варене згущене молоко (300 г). Це напевно самий простий торт який я готувала під назвою 3 склянки.  Вибиваємо 2 яйця та додаємо 1 склянку цукру.  Склянка у мене 200 мл. Взбиваємо за допомогою вінчика або міксера. Після чого додаємо 1 склянку кефіру, 40 мл рослинної олії та 1 чайну ложку харчової соди. Просіюємо 1 склянку борошна разом із какао.  Перемішуємо та виливаємо у форму застелену пергаментною бумагою. Випікаємо в духовці 40 хвилин при температурі 170 °C градусів. Після чого верхівку коржа зрізаємо та подрібнюємо у блендері.  І решту коржа розрізаємо навпіл. Приготуємо крем: 400 грам сметани жирністю  20-30% взбиваємо з варенним згущенним  молоком. 3 столові ложки крему залишаємо на потім, він нам ще знадобиться. І збираємо наш тортик.  Якщо крем виявився занадто рідким добавте до нього 5 грам желатину. Ставимо у холодильник на 3 або 4 години. Після чого змащуємо залишеним кремом та посипаємо крихтою яку раніше зробили. За бажанням, можна прикрасити фруктами та ягодами. Тортик вийшов дуже мягкий та смачненький.  #цьогодня
Торт 3 склянки! 👇👇👇Інгредієнти: 👇👇👇 ✅ Яйце 🥚 (2 шт). ✅ Цукор (1 склянка). ✅ Кефір (1 склянка). ✅ Рослинна олія (40 мл). ✅ Харчова сода (1 ч. л). ✅ Борошно (1 склянка). ✅ Какао (2 ст. л). ✅ Випікати при 170 °C/340 °F протягом 40 хвилин. ✅ Сметана 20-30% жирності (400 г) ✅ Варене згущене молоко (300 г). Це напевно самий простий торт який я готувала під назвою 3 склянки. Вибиваємо 2 яйця та додаємо 1 склянку цукру. Склянка у мене 200 мл. Взбиваємо за допомогою вінчика або міксера. Після чого додаємо 1 склянку кефіру, 40 мл рослинної олії та 1 чайну ложку харчової соди. Просіюємо 1 склянку борошна разом із какао. Перемішуємо та виливаємо у форму застелену пергаментною бумагою. Випікаємо в духовці 40 хвилин при температурі 170 °C градусів. Після чого верхівку коржа зрізаємо та подрібнюємо у блендері. І решту коржа розрізаємо навпіл. Приготуємо крем: 400 грам сметани жирністю 20-30% взбиваємо з варенним згущенним молоком. 3 столові ложки крему залишаємо на потім, він нам ще знадобиться. І збираємо наш тортик. Якщо крем виявився занадто рідким добавте до нього 5 грам желатину. Ставимо у холодильник на 3 або 4 години. Після чого змащуємо залишеним кремом та посипаємо крихтою яку раніше зробили. За бажанням, можна прикрасити фруктами та ягодами. Тортик вийшов дуже мягкий та смачненький. #цьогодня

About