Acum avem Mall uri, banane și blugi, excursii la Paris!
2026-06-28 10:08:55
5
Mendeez :
Pun pariu ca se duce in vacanta in strainate ca este mai bine, nu se duce la Techirghiol.
2026-06-28 11:14:55
1
Burebista :
De la ace până la avioane se producea absolut orice. Cu hrană s-au plătit datoria externă. Poate nu au fost cele mai bune vremuri dar erau mult mai bune decât au fost până în anii 50.
2026-06-28 07:50:58
2
Ung.Ctin :
De la ace până la avioane se producea absolut orice. Cu hrană s-au plătit datoria externă. Poate nu au fost cele mai bune vremuri dar erau mult mai bune decât au fost până în anii 50.
2026-06-27 19:26:59
4
Cataleni :
Adevărat !
2026-06-28 09:18:55
2
Alex Alexandru :
Mare dreptate are omul
2026-06-27 12:00:20
1
🤜🔥L@ur🔥🤛 :
am avut...am avut..ceea ce nu o sa mai avem niciodată..păcat păcat 🤷♂️🤷♂️🤷♂️
2026-06-27 21:13:21
2
Eugen Barbu :
Foarte bine expusă situația
2026-06-28 11:51:34
1
user4689900146922 :
Adevărat 👍👍👍👍
2026-06-28 06:47:59
2
user8336824143863 :
asa este
2026-06-28 13:02:05
0
Țiganu :
are dreptate așa e
2026-06-27 11:00:36
2
Fadric :
Acum avem olipici și inteligenți 🤔🥺🥺👍
2026-06-28 04:39:51
2
gicu.marin75 :
De ce nu vorbesti cu Nicusor Dan
2026-06-28 07:58:18
1
prelipceanstefan6 :
Era odată o țară, care se numea Romania..
2026-06-28 08:19:47
2
marianstoica81 :
am avut dar nu mai avem ca au distrus hotii tot😭😭😭
2026-06-27 13:26:23
3
Andrei inima de Leu❤️❤️❤️ :
🙏🙏🙏
2026-06-28 10:56:51
1
Bacescu Sorin :
😁😁😁
2026-06-27 15:41:17
2
Bruno :
👍👍👍
2026-06-28 07:03:32
1
Mihai Onofrei :
😳😳😳
2026-06-27 21:39:33
1
cocioi :
💪👍
2026-06-27 21:05:42
0
Mihai Malinici :
👏👏👏👏👏👏👏
2026-06-28 12:23:53
1
ionnn :
👍👍👍🙏🙏🙏
2026-06-28 12:50:54
0
Burebista :
❤️❤️❤️😭😭😭😭
2026-06-28 08:26:25
1
Petre Eusiatat :
😔😔😔😔😔
2026-06-28 13:15:59
0
rabdă și primește :
🥰🥰🥰
2026-06-27 12:05:49
0
To see more videos from user @pavaldoru, please go to the Tikwm
homepage.