@amrespn: #kreainnature

Amres Store
Amres Store
Open In TikTok:
Region: ID
Saturday 27 June 2026 10:33:54 GMT
198
0
0
0

Music

Download

Comments

There are no more comments for this video.
To see more videos from user @amrespn, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Торт 3 склянки! 👇👇👇Інгредієнти: 👇👇👇 ✅ Яйце 🥚 (2 шт). ✅ Цукор (1 склянка). ✅ Кефір (1 склянка). ✅ Рослинна олія (40 мл). ✅ Харчова сода (1 ч. л). ✅ Борошно (1 склянка). ✅ Какао (2 ст. л). ✅ Випікати при 170 °C/340 °F протягом 40 хвилин. ✅ Сметана 20-30% жирності (400 г)  ✅ Варене згущене молоко (300 г). Це напевно самий простий торт який я готувала під назвою 3 склянки.  Вибиваємо 2 яйця та додаємо 1 склянку цукру.  Склянка у мене 200 мл. Взбиваємо за допомогою вінчика або міксера. Після чого додаємо 1 склянку кефіру, 40 мл рослинної олії та 1 чайну ложку харчової соди. Просіюємо 1 склянку борошна разом із какао.  Перемішуємо та виливаємо у форму застелену пергаментною бумагою. Випікаємо в духовці 40 хвилин при температурі 170 °C градусів. Після чого верхівку коржа зрізаємо та подрібнюємо у блендері.  І решту коржа розрізаємо навпіл. Приготуємо крем: 400 грам сметани жирністю  20-30% взбиваємо з варенним згущенним  молоком. 3 столові ложки крему залишаємо на потім, він нам ще знадобиться. І збираємо наш тортик.  Якщо крем виявився занадто рідким добавте до нього 5 грам желатину. Ставимо у холодильник на 3 або 4 години. Після чого змащуємо залишеним кремом та посипаємо крихтою яку раніше зробили. За бажанням, можна прикрасити фруктами та ягодами. Тортик вийшов дуже мягкий та смачненький.  #цьогодня
Торт 3 склянки! 👇👇👇Інгредієнти: 👇👇👇 ✅ Яйце 🥚 (2 шт). ✅ Цукор (1 склянка). ✅ Кефір (1 склянка). ✅ Рослинна олія (40 мл). ✅ Харчова сода (1 ч. л). ✅ Борошно (1 склянка). ✅ Какао (2 ст. л). ✅ Випікати при 170 °C/340 °F протягом 40 хвилин. ✅ Сметана 20-30% жирності (400 г) ✅ Варене згущене молоко (300 г). Це напевно самий простий торт який я готувала під назвою 3 склянки. Вибиваємо 2 яйця та додаємо 1 склянку цукру. Склянка у мене 200 мл. Взбиваємо за допомогою вінчика або міксера. Після чого додаємо 1 склянку кефіру, 40 мл рослинної олії та 1 чайну ложку харчової соди. Просіюємо 1 склянку борошна разом із какао. Перемішуємо та виливаємо у форму застелену пергаментною бумагою. Випікаємо в духовці 40 хвилин при температурі 170 °C градусів. Після чого верхівку коржа зрізаємо та подрібнюємо у блендері. І решту коржа розрізаємо навпіл. Приготуємо крем: 400 грам сметани жирністю 20-30% взбиваємо з варенним згущенним молоком. 3 столові ложки крему залишаємо на потім, він нам ще знадобиться. І збираємо наш тортик. Якщо крем виявився занадто рідким добавте до нього 5 грам желатину. Ставимо у холодильник на 3 або 4 години. Після чого змащуємо залишеним кремом та посипаємо крихтою яку раніше зробили. За бажанням, можна прикрасити фруктами та ягодами. Тортик вийшов дуже мягкий та смачненький. #цьогодня

About