E pod făcut pe timpul dinainte de 1989 , că dacă era făcut de noii constructori era căzut de mult!🥺🥺🥺
2026-06-27 15:34:01
16
JMT 2016 :
la noi ca la nimenea 😳😁😳
2026-06-27 17:44:14
7
Daniel Draghici :
in ce zona este ?
2026-06-27 13:42:20
1
Adrian Mihai597 :
Ferească Dumnezeu ...Super ..
2026-06-27 21:02:34
1
Vasile Gagos :
2026-06-27 19:33:54
2
fabrițio :
🥺🥺🥺🥺 nu osa mai trec pea colo
2026-06-27 20:15:43
1
VRINCEANU IONUT CATALIN :
in judetul Bacau sau Harghita?
2026-06-27 14:26:01
1
PopaDumitru 5 :
2026-06-27 17:32:00
1
Petrișor :
Si eu am trecut cu 120 de tone
2026-06-27 21:46:38
0
Marius Boicu :
cel mai bun 👍😂😂😂
2026-06-27 21:16:41
0
Vasile Muraru539 :
Nu sunt bani pentru România trebuie mulți bani pentru Ucraina
2026-06-27 10:55:01
40
ciao :
România este exact ca podul! Au fost banii pentru pod doar că au ajuns departe în loc să se refacă podul!
2026-06-27 19:43:03
5
Ifrim Valentin :
in romania e păcat sa repari drumul cand il poti ocoli
2026-06-27 10:53:27
8
Daniel Draghici :
podul ăla dacă se uita cine poate și are acces ....cred că e refăcut în acte de 5...6 ori ,la fel cum figurează și multe străzi din București și ele sunt varza
2026-06-27 13:41:36
5
vasileturta5 :
Doamne ferește unde sînt autoritățile primarul din zonă
2026-06-27 21:52:41
0
Hacman Nicolae Sorin :
UE🙏🙏 doamne ajuta🤣🤣
2026-06-27 19:35:09
0
userLilianaLis :
au vz video 300 persoane si au distribuit.39
ROMANI DISTRIBUITI SA AFLE TOATA TARA🥺🥺🥺
2026-06-27 15:59:55
0
sorinfrunza160 :
😳
2026-06-27 12:30:08
1
Tudor-Ionel Serafimovici :
😳😳😳
2026-06-27 10:37:50
1
mioara271 :
😳😳😳😳😳
2026-06-27 22:12:52
0
oanceamihaicatali :
😳😳😳
2026-06-27 14:21:52
0
To see more videos from user @paper_day4, please go to the Tikwm
homepage.