salutare, am vdo iar după ce am făcut revizia , nu îmi ai arăta greutatea ce o transport .o idee ce pot face să îmi arate iar . ms
2026-06-27 20:03:51
0
Ion Boncota :
Ultimii 15 ani am făcut un singur lucru ,am băgat cardul când m am angajat și l-am scos la concediu sau când pleca altu cu mașina ,am respectat programul la sânge și nu l am atins de când mi se cerea raportul am fost verificat de nenumărate ori ,de patru ori în 15 ani ,iar acum ce vreți voi de la șofer prea complex și nu i plătiți pentru efortul lor
2026-06-27 19:43:56
0
Liviu Poenar :
🥰🥰🥰
2026-06-27 14:21:47
0
Iulian Curca :
👍👍👍
2026-06-27 15:51:34
1
To see more videos from user @tahografe, please go to the Tikwm
homepage.