@our_moments_photography: Odpowiadanie użytkownikowi @jull.cia.1709 Uważajcie w te upały, żeby nie stracić zdrowia! 😳 #upał #holandia #dlaciebie #wiatrak #polacywholandii
ja mam ustawiony wiatrak, działa non stop, ale nie centralnie na mnie tylko wieje na boki.
2026-06-27 17:58:14
544
Agnieszka :
Nie trzeba mieć aktywnego wirusa-jeżeli jesteś jego nosicielem, to po prostu aktywowałaś go w ten sposób, że rozgrzane ciało gwałtowanie ochłodziłaś. Takie sytuacje osłabiają organizm i reakcją jest obrzęk i ucisk nerwu. Przecież jak masz opryszczkę, to też nie występuje całe życie, ale w gorszych momentach się pojawi. Porażenie nerwu twarzowego też nie wystąpi u wszystkich. W każdym razie ja miałam na jesieni 18 lat temu i sterydy były jedynym leczeniem-żadnej rehabilitacji nic. Wszystko wróciło do normy.
2026-06-28 06:06:16
20
Ania Maria :
Boże pierwsze raz to słyszę. Masakra.
2026-06-27 22:01:47
82
❣️Paaulaa❣️ :
Dziękuję że nagrałaś o tym film ! 🩷 ja tak śpię już z wiatrakiem 3 noc 😩 od dzisiaj przestaje tak robić !
2026-06-27 19:05:48
88
Seba :
Nie miałem pojęcia, że tak może się stać, dziękuję że to nagrałaś. Zdrówka ❤️
2026-06-27 21:24:07
142
Bake_.cake._ :
ale to jest przecież do przewidzenia ..kto mądry śpi z wiatrakiem przy twarzy .. jadąc samochodem czy okno jest otwarte czy klima wali mocno w twarz i po dłuższej jeździe czuć ból w szyi ,na twarzy ,gardło zachrypnięte jest nigdy tego nie doświadczyłeś że zrobiłaś taka głupotę ..wystarczyło postawić go dalej żeby kręcił się na boki 🤷🏻🙈
2026-06-28 07:38:37
8
Michal Ess :
wiatrak moze odebrac zdrowie, ale jak wieje wiatr na dworzu to nie ma problemu
2026-06-28 06:05:11
8
jusleta :
Miałam to dwa razy :( także od przeciągu prawdopodobnie
2026-06-27 18:27:59
70
Agnieszka Jedynak50 :
ja też miałam to porażenie Bella prawdopodobnie jak jechałam motocyklem ale od razu były sterydy i rehabilitacji i wszystko jest dobrze w sumie to około dwóch miesięcy tylko trwało
2026-06-27 21:16:22
63
Justyna Dragan440 :
to prawda koleżanka 3 rok ma wykrzywioną twarz od wiatraka
2026-06-28 09:39:46
5
pAnIm :
Ja też mialam to od klimatyzacji 😕identyczne objawy i też lewa strona. Uważajcie na siebie
2026-06-27 23:00:36
12
Pitter 92 :
też to miałem od Klimy
2026-06-27 20:15:11
47
Krzysiek :
Dzięki za informację bo tego nie wiedziałem a często tak robię
2026-06-28 08:17:06
17
𝑵𝒆𝒔𝒕𝒂🥨 :
jesteś trochę podobna do natalisy
2026-06-27 20:22:28
7
Klaudia Miler951 :
też to przeszłam w ciąży 😭 to był dla mnie okropny czas...
2026-06-27 19:03:17
6
Alex :
przecież zawianie to normalna sprawa ja nawrt w pracy mam wiatrak na podłodze lub w ogole
2026-06-27 16:12:54
10
patryk44v :
ja mam w pracy cały czas wiatrak na twarz będę musiał to zmienić
2026-06-28 04:07:27
13
wanda8202 :
Dziękuję za wiadomość. O tym akurat nie wiedziałam. Pozdrawiam 🥰
2026-06-27 19:27:21
12
Marrysiia :
Też miałam to porażenie 10 lat temu zimą, od zepsutego nawiewu w aucie z jednej strony wiało zimne powietrze a z drugiej normalnie działało ogrzewanie również lewą strona i dość długo pomimo leczenia nie chciało wrócić do normy
2026-06-27 23:14:13
23
Aleksandra🇵🇱🇩🇪 :
A właśnie od wczoraj tak ustawiłam i właśnie tera przestawiłam 😳😳
2026-06-27 22:58:55
13
zoe🦔 :
Dlatego kupiłam Dysona, cały dzień chodzi i nic się nie dzieje
2026-06-27 15:49:46
12
AngelikaLunecka :
Znajomy miał porażenie też od przewiania. Jemu pomogło 6 mcy akupunktury
2026-06-27 20:12:36
10
MarMik :
Miałam po porodzie.
2026-06-27 19:11:09
7
Adulka :
Ja wczoraj wieczorem zobaczyłam twój filmik pierwszy i właśnie chciałam iść spać z wiatrakiem blisko mnie , ale dzięki tobie wyłączyłam na noc 🥰
2026-06-27 15:54:45
6
To see more videos from user @our_moments_photography, please go to the Tikwm
homepage.