був на заправках 40 хв.Ніяких обмеженьОхтирка.Де була ця клава?
2026-06-27 20:03:33
32
Владимир :
Это вы уже в Крыму ?
2026-06-27 15:54:16
27
Dance Band :
У нас взагалі вже не має заправок😳
2026-06-27 12:49:34
11
boroda :
Що воно городе
2026-06-27 20:10:53
9
🔥𝔜𝔲𝔩𝔦𝔶𝔞🔥 :
черговий штучний ажіотаж, зараз ціни почнуть рости ще швидше. А навіть якщо чи коли замінять, то буде та ж бодяга з іншою назвою і за більші гроші
2026-06-27 19:24:13
4
vadim1993 :
Цікаво і де ж таке🤔
2026-06-27 20:41:44
1
Валентина Плескач :
де це ,яка область?
2026-06-27 13:36:22
6
Bogdana👑 :
40 хв всього простояли
2026-06-27 12:10:27
5
Роман Початко :
ну я в Сумах заправляюсь норм 😁
2026-06-27 16:13:13
13
KrAzY :
Це в Криму?
2026-06-27 22:36:56
1
Віктор Леонідович :
дуже цікаво а на якій це заправці
2026-06-27 19:17:06
0
Денчик Саенко :
пездець
2026-06-27 13:00:55
1
PASSAT1.8_WOD :
Мы в бг так уже 2 месяца живём
2026-06-27 16:31:48
1
Игорь Ярызько :
200л
2026-06-27 20:38:28
0
клік :
а чого
2026-06-27 13:29:15
0
Елена Ч. :
Дякую за пораду)
2026-06-27 21:14:07
0
Vitalii Kiktenko :
навіщо ви це знімаєте? для паніки?
2026-06-27 17:56:09
17
Олег :
Паніка- головний спонсор сьогоднішнього дня. Колись і з сірниками,із сіллю,і з гречкою,і з електроенергією було таке.... почекайте трохи і все стабілізується.
2026-06-27 15:25:59
33
Алекса :
Були сьогодні в Охтирці,пів години у черзі ,заправились без питань
2026-06-27 14:20:52
14
СВ :
ще розкажи де знаходяться☹️
2026-06-27 15:53:25
5
Анастасия :
Це відео з 2022 року? Чи з Криму?😏
2026-06-27 20:28:34
1
Анжелика Кравченко :
Їдь на маршал
2026-06-27 12:22:38
1
Sergey Sergey :
пішком ходіть корисно для здоров'я ато попривикали в туалет на машинах їздити
2026-06-27 18:18:30
2
Антон 969 :
Шо ты мелеш 😁😁😁😁
2026-06-27 23:05:13
0
Svetalka :
А ну конкретно, населенные пункты по факту ? В прифронтовых раенах дефицита не наблюдаем.
2026-06-27 20:13:12
0
To see more videos from user @hitrulya_02, please go to the Tikwm
homepage.