Złoto spadło bo dolar bardzo się umocnił, jest to jednak tylko przejściowe, bo USA ga na kryzys w europie i będą osłabiali dolara a nawet go zdewaluują i wtedy złoto idzie bardzo w górę
2026-06-27 17:15:17
0
sylwesteroo90 :
co to jest knaftowy
2026-06-27 14:36:42
0
andrzejdobranowsk0 :
złoto będzie spadać bo mamy manipulację
2026-06-27 16:29:52
0
To see more videos from user @marcinokuniewicz, please go to the Tikwm
homepage.