Це ті чеки які на пошту клієнтам скидають, просто ніхто не попередив що у кінці зміни вони надрукуються 😅😅😅
2026-06-27 16:32:38
9
🇧🇷Maradona🇧🇷 :
Ми закрили відділення а в ранці купа чеків на столах і підлозі😂
2026-06-28 07:31:21
3
oog_fill :
поэтому лучше быть приймальником 😂
2026-06-28 02:58:23
2
baby frog :
ой да, в нас вчора черга, машина і повстання
2026-06-27 19:13:26
2
Miss каблук НоваПошта👠 :
Я знайшла вихід,після кожного клієнта відкривала кришку рро,поправляла бумагу,заходила в журнал операцій і друкувала заново-вдавалось.Займало це трохи часу,але всі клієнти чекали,чекі підписані ними всі.Ну а ввечері полізли все….Не знаю як мені це в голову прийшло,але ні одного чека не провтикала😂
2026-06-28 11:41:13
0
❤️🔥🍁🌻Жужа🍁😺❤️🔥💛🩵💛🩵 :
😂😂😂🥰
2026-06-27 19:17:22
1
✨ 𝓐𝓷𝓰𝓮𝓵 ✨ :
😂😁
2026-06-28 05:26:51
0
To see more videos from user @nova.post1, please go to the Tikwm
homepage.