Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@clanul_lui_negoita: Ca răspuns pentru @Lucian Simion
Clanul Primariei Sector 3
Open In TikTok:
Region: RO
Saturday 27 June 2026 13:03:52 GMT
29900
264
56
270
Music
Download
No Watermark .mp4 (
11.49MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
3.68MB
)
Watermark .mp4 (
11.49MB
)
Music .mp3
Comments
Vicu Băcanu :
mortii mati jigodie
2026-06-27 17:53:20
10
DDB :
banii din impozite unde se duc?
2026-06-27 18:19:01
3
Ionel :
ce fac cu această taxă??? dacă o plătim nu mai e poluatie??
2026-06-27 18:43:19
1
Gik :
Ar trebuii să stim pentru ce platim inpozite si taxele catre stat
2026-06-27 16:33:08
7
Vasile Bolocan :
sănătate până mâine si ție si ue
2026-06-27 19:26:26
2
gaaucri :
TEPARI
2026-06-27 17:10:36
3
Flori Florance Dumitru :
Eu plătesc 30 lei La Asociație , Jale !
2026-06-27 18:23:45
1
Many :
salarii europene?
2026-06-27 17:20:13
5
Vicky Vicky :
sector 4 este 31 lei pe listele de întreținere o persoană
2026-06-27 14:09:02
2
Ecaterina Atomi :
in sec 5 se plateste la kg
2026-06-27 16:31:15
1
vasiliuoctavian27 :
De când începe etapa de monitorizare si pana cand ?
2026-06-27 13:58:00
2
iuliann774 :
Dachiar
2026-06-27 18:17:14
0
Gik :
Platim taxe pentru a avea un trai decent altfel nu mai platim nimic
2026-06-27 16:29:51
3
Gik :
Nu exista taxele pentru orice
2026-06-27 16:52:28
1
Cornelia ❤️C.D.K❤️ :
Cat mai are saracia asta mandat , ca ne pune si asta la taxe de nu mai stim ce sa platim mai repede 🤣🤣🤣
2026-06-27 16:07:39
6
Alex Radu :
Unde sunt întâlnirile astea ? Vreau să știu și eu cine le organizează
2026-06-27 17:16:50
1
🇷🇴 Alexandru🇷🇴 :
In sectorul 5 este la kg ....o bătaie de joc !
2026-06-27 16:45:27
1
Cristian Mironescu Iancu :
ce regula europeana huoooooo UE
2026-06-27 18:06:41
3
FLO :
Mașinăria s-a pus în mișcare .🤣🤣🤣
2026-06-27 18:18:08
1
Nikolas :
cum dracu ne comandă alții pe noi nu știm
2026-06-27 18:48:01
1
Marius Marius :
vreau la kg
2026-06-27 13:09:21
3
Sorin.yrg :
Noi selectam sa nu mai angajeze ei oameni si acum le platim si salariile ca ne au pus sa selectam...intelegeti! frumos , doar de plata suntem buni.
2026-06-27 16:46:09
3
simona :
de ce ați renunțat la gratuitate dle Negoita?
2026-06-27 15:37:27
0
Gik :
Ar trebuii să stim si ce cantite este de persoana
2026-06-27 16:55:07
1
To see more videos from user @clanul_lui_negoita, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
✨ونصهم ختفو✨😿💔#اصدقاء #مدرسة #ايام #شتبوست #ترند
#explore #foryou
Embroidered black short boots #fashionshoes #fashiontiktok #fallboots #boots #fallfashion
Partie 5 | Commentary.🥶🤯 #football #passion #commentary #fyp
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy