@clanul_lui_negoita: Ca răspuns pentru @Lucian Simion

Clanul Primariei Sector 3
Clanul Primariei Sector 3
Open In TikTok:
Region: RO
Saturday 27 June 2026 13:03:52 GMT
29900
264
56
270

Music

Download

Comments

vicu.bcanu
Vicu Băcanu :
mortii mati jigodie
2026-06-27 17:53:20
10
ddb.ro
DDB :
banii din impozite unde se duc?
2026-06-27 18:19:01
3
ionel1918
Ionel :
ce fac cu această taxă??? dacă o plătim nu mai e poluatie??
2026-06-27 18:43:19
1
gik982
Gik :
Ar trebuii să stim pentru ce platim inpozite si taxele catre stat
2026-06-27 16:33:08
7
vasilebolocan
Vasile Bolocan :
sănătate până mâine si ție si ue
2026-06-27 19:26:26
2
gaaucri
gaaucri :
TEPARI
2026-06-27 17:10:36
3
flori.florance.du
Flori Florance Dumitru :
Eu plătesc 30 lei La Asociație , Jale !
2026-06-27 18:23:45
1
manuelantonescu
Many :
salarii europene?
2026-06-27 17:20:13
5
vicky3232mama
Vicky Vicky :
sector 4 este 31 lei pe listele de întreținere o persoană
2026-06-27 14:09:02
2
ecaterina.atomi6
Ecaterina Atomi :
in sec 5 se plateste la kg
2026-06-27 16:31:15
1
vasiliuoctavian27
vasiliuoctavian27 :
De când începe etapa de monitorizare si pana cand ?
2026-06-27 13:58:00
2
iuliann774
iuliann774 :
Dachiar
2026-06-27 18:17:14
0
gik982
Gik :
Platim taxe pentru a avea un trai decent altfel nu mai platim nimic
2026-06-27 16:29:51
3
gik982
Gik :
Nu exista taxele pentru orice
2026-06-27 16:52:28
1
corneliacdk
Cornelia ❤️C.D.K❤️ :
Cat mai are saracia asta mandat , ca ne pune si asta la taxe de nu mai stim ce sa platim mai repede 🤣🤣🤣
2026-06-27 16:07:39
6
alexradu279
Alex Radu :
Unde sunt întâlnirile astea ? Vreau să știu și eu cine le organizează
2026-06-27 17:16:50
1
alexis19923012
🇷🇴 Alexandru🇷🇴 :
In sectorul 5 este la kg ....o bătaie de joc !
2026-06-27 16:45:27
1
cristian.mironesc3
Cristian Mironescu Iancu :
ce regula europeana huoooooo UE
2026-06-27 18:06:41
3
florin1049
FLO :
Mașinăria s-a pus în mișcare .🤣🤣🤣
2026-06-27 18:18:08
1
nikolas7427
Nikolas :
cum dracu ne comandă alții pe noi nu știm
2026-06-27 18:48:01
1
marius.marius725
Marius Marius :
vreau la kg
2026-06-27 13:09:21
3
sorin.yrg
Sorin.yrg :
Noi selectam sa nu mai angajeze ei oameni si acum le platim si salariile ca ne au pus sa selectam...intelegeti! frumos , doar de plata suntem buni.
2026-06-27 16:46:09
3
simonataniagheorg
simona :
de ce ați renunțat la gratuitate dle Negoita?
2026-06-27 15:37:27
0
gik982
Gik :
Ar trebuii să stim si ce cantite este de persoana
2026-06-27 16:55:07
1
To see more videos from user @clanul_lui_negoita, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About