ma ajde kobilo ti se poredis sa izraelom kobilo oni sve napadaju
2026-06-27 18:56:30
3
Blacky :
Vi ste ubijali komšije To vam je u krvi
2026-06-27 18:51:10
3
DR.Jasen 33 :
bravo doktorko!!!👍👍👍
2026-06-27 15:55:16
7
Kanal Dream :
Ajde baba sero ne kenjaj ebo te sloba
2026-06-27 13:48:39
2
Србин :
Izrael ratuje sa sedam od osam svojih komsija,a Srbi trebaju samo sa tri!
2026-06-27 15:09:43
1
Siniša Jug :
Neću reći Srbi, jer danas postoji divan srpski narod koji se bore protiv kostura prošlosti da se uzdignu iznad laži i demagogije vladajućih Četnika koji su nažalost i danas na vlasti . Reći ću šaka huškača nepismenog dijela naroda ispranog mozga sa Miloševićem na čelu su otišli braniti svoju zemlju skroz u tuđoj zemlji...prevencije radi bit će..ali ni krivi ni dužni majke mi...😂😂😂
2026-06-27 15:06:17
1
alban kelmendi :
ako ti treba raketa ja qu ti dati treba qe ti
2026-06-27 20:06:46
0
bajazit2 :
Svi su nas ubijali? Jadna ti keva šta te nije pobacila. Smeče
2026-06-27 15:32:48
1
JK :
Branio svoju zemlju u komsiluku,,😂😂Jadni su ga tvoji pacijenti,,,i sama trebas lijecnika!!!
2026-06-27 19:30:41
1
Sandra :
Respekt
2026-06-27 22:58:15
0
profac :
Svoju zemlji branis na svojem teritoriju a ne natuðem,niko vas nije dirao u srbiji
2026-06-27 19:32:06
1
Miroslav Maleničić :
koja ženska budala,pa vi napadate sve oko sebe
2026-06-27 20:00:01
0
Mate :
Ako vi srbi nikog ne budete napadali kao Izraelci onda uskoro ocekujemo da oped idete u pohode i normalo izgubite rat.
Tivsi ludača a ne doktorka jer Srbiju ni Sovenoja ni Hrvatska nizu nogom usli u vasu drzavu. Ti stvarno lupetaš.
2026-06-27 20:20:24
0
S.M :
jebo ti Izrael sve
2026-06-27 19:16:56
0
josipbuljan571 :
da niste napadali ne bi vas ni ubijali
2026-06-27 20:06:39
0
user504709963819 :
ЗАБОРАВИ ГЛАВНО ..ЋАЦИ НАС УБИЈАЈУ...ТРЕНУТНО...НА ЧЕЛУ СА ЖВАЛА МУСЛИЈУ
2026-06-27 14:48:28
0
Kiril :
Говно
2026-06-27 18:33:55
0
Stefan Kovacevic :
djabe tebi doktorska i profesorska titula kad si prirodno glupa 😡😡😡
2026-06-27 19:34:27
2
Resad Colovic :
jedi govna smece jedno
2026-06-27 19:10:57
0
Riki :
Kakva ti doktorka ti si budala.
2026-06-27 19:49:31
1
ADI. :
a koka ste vi obili četnici
2026-06-27 19:36:41
1
LUAN :
St ona pricA
2026-06-27 15:50:22
2
user23618533290 :
Malo.....!
2026-06-27 15:58:21
1
Don Milano :
Tako je
2026-06-27 16:27:25
1
pero :
i bog
2026-06-27 14:58:00
1
To see more videos from user @balkan.kingz, please go to the Tikwm
homepage.