Czegoś tu nie rozumiem. Ludzie zgodnie z przepisami zawodnik nie jest karany za pozycję spaloną dopóki nie bierze czynnego udziału w grze. ANALIZA do główki skacze zawodnik nr 6 w tym czasie zawodnik nr 4 jest na pozycji spalonej ale nie bierze czynnego udziału w grze. Dalej zawodnik nr 21 strzel co odbija kto…… bramkarz i zwykła dobitka mało tego zawodnik nr 4 nie jest już na pozycji spalonej to w czym problem 🤷♂️
2026-06-27 20:48:49
0
B10 :
Seriously USA is that scared of Iran
2026-06-28 00:31:49
0
Fotini.Tsira :
😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖
2026-06-27 19:44:20
0
To see more videos from user @youngfootballer24, please go to the Tikwm
homepage.