@svidomy: Культові Koss Porta Pro у бездротовій версії🤩 Став лайк і напиши, як тобі ця версія? #KossPortaPro #PortaPro #Koss #BluetoothHeadphones #WirelessHeadphones
Ага, тіп слуха і вся маршрутка разом з ним 🤣🤣🤣 ох часи були)
2026-06-27 18:47:50
199
version8595 :
315 гривень коштували, як зараз памʼятаю
2026-06-27 19:42:16
81
akunamatata2345 :
2011 рік😌
2026-06-28 08:27:50
12
friendly_fraer :
що тоді крінж були що зараз
2026-06-28 05:32:47
11
Samorj :
2026-06-28 11:20:22
3
Ната :
а як микрофони працюють?
2026-06-28 15:08:47
0
Разум 2.0 :
Хороші навушники. Пам’ятаю, тоді ще був Aukro замість OLX, де можна було навіть купити репліку. У мене були оригінальні, але я ще захотів репліку білого кольору, бо зовні вони були в рази красивіші. Це було чисто для порівняння, щоб побачити, наскільки вони відрізняються. І десь на другому тижні в репліки відвалився один навушник, бо пластик був дуже неякісний.
2026-06-28 06:49:43
4
Anton Nikonenko :
тут важливе питання:
як працює другий навушник, коли працює по дроту ? між обома навушниками немає з'єднання, тож підозрюю це типу TWS на дужці
коли ти в 1 втикаєш дріт, то другий досі як ? те саме про зарядку тобто другий теж має заряджатись, тоді моя теорія про TWS гівно отже між ними має бути якийсь дріт
де він ?
2026-06-28 12:57:10
1
Vi :
Вони постійно волосся виривали 😅
2026-06-27 23:04:16
9
Andrey Dre :
Нажаль від Koss залишилася тільки назва. Звучать вони як навушники з Аврори.
2026-06-28 06:56:01
6
vyacheslav :
в цих навушниках не тільки ти слухаєш музику але і всі хто поряд
2026-06-27 23:25:04
16
ARTEMis :
Їх перевіряють під SOAD 👌
2026-06-28 04:33:30
6
𝔻𝕠ℂ.ℤ𝕝𝕆.𝕚𝕟𝕔 :
KOSS PLug отличное звучание за свою цену
2026-06-28 06:56:08
2
derain 13 :
автор краще більше не провіряй аудіо техніку
2026-06-28 06:36:18
0
t_o.y_a :
В мене так)
2026-06-28 06:08:53
21
Артем :
У мене досі вони ,купував амбушюри і бокові паралони на них. Звук досі крутий
2026-06-28 05:28:53
7
shlomo :
какие еще мажоры ? в 2011 я купил айпод за 2200 грн как помню и наушгики такие за 700 грн
2026-06-28 05:10:24
8
Валерий Заяц :
кабель все равно лучше блютуза! качество для hi-res, hi-fi передает только по шнуру
2026-06-28 06:58:33
6
WedPitBull ༽ :
Угу, і слухав на
2026-06-28 06:13:31
3
totenkop999 :
попробуй разрядить
и подключить шнуром 3.5 к телефону
будет оно работать
мне кажется что вряд-ли
2026-06-28 02:43:23
2
lehamartin :
цены у них сильная , а сильно ли звучат ? за такую цену затычки нормальные можно приобрести
2026-06-27 22:38:25
0
QuantumX :
яке дріт є дріт,це вже ти просто не в темі певно, вже немає різниці, вже ldac, lossless це навіть по графікам не можливо розлічить, потоку достатньо для передачі hi-res 24кбит
2026-06-28 01:38:47
2
Artem Chumak :
Памʼятаю як за 320 гривень такі купив. Це найкращі навушники в моєму житті, хоч мав багато різних набагато дорожчих
2026-06-28 08:34:04
1
Максим Евсюков :
Маршал вот это наушники или Синхайзеры
2026-06-28 10:37:45
1
AGRONOM :
Я купував косс за 115 грн і другі були в подарок білі і чорні
2026-06-28 07:19:04
1
To see more videos from user @svidomy, please go to the Tikwm
homepage.