Pisze z czerwca - nigdy nie będę narzekać na zimę w Polsce
2026-06-27 21:47:47
5150
li_ianna :
nie lubię skrajności, proszę o 25°C
2026-06-27 19:39:51
2643
Albert Stańczak :
nadaje do ciebie z czerwca, nigdy nie narzekałem na zimę, jest to najlepsza pora roku 🩵
2026-06-27 15:09:26
827
. :
spierdalaj
2026-06-28 09:33:21
228
Adam_stryk :
Zaje****ie wygląda, na wspomnienie tych pięknych zimnych dni mi staje, żądam tych dni z powrotem
2026-06-28 08:04:39
93
I g o r :
Narzekam i będę narzekać. Na luty też będę narzekać. Kwiecien i maj to jedyny idealny czas do życia
2026-06-27 23:57:41
516
w.poludnie :
chyba żartujesz xd 100 razy bardziej wolę luty
2026-06-27 21:36:22
87
średnik :
tęsknię za lutym
2026-06-27 23:05:12
204
Ola 🌲🍂🌻👣✨️ :
a ja piszę z czerwca i tęsknię za tym lutym 🥰 nigdy nie narzekałam na zimę, zimą możesz założyć bieliznę termiczną, kilka warstw ubrań, przykryć się kocem, kołdrą, pić gorącą herbatę, wziąć termofor itd - i na luzie się rozgrzejesz i będzie Ci ciepło. Latem przy 40° w cieniu, jeśli nie masz klimy w domu, dosłownie nie da się funkcjonować.
2026-06-28 12:39:06
11
joannamalak :
Kocham zimę! Nawet roztopy! Wszystko, byle nie lato :)
2026-06-27 21:55:12
42
killer_kitty :
Ja nigdy nie narzekam na zimę. Po stokroć wolę tę pogodę z filmiku. Nienawidzę lata w ogóle a co dopiero w takim wydaniu
2026-06-27 20:14:02
108
zuzka_x_ :
wolę 40 stopni niż zimę
2026-06-27 20:50:45
53
Kasia :
rozumiem przekaz, ale wtedy chociaż nie pocę się siedząc i można normalnie oddychać i żyć 😁
2026-06-27 20:59:23
163
be_a_mom_ :
Uwielbiam jak jest zimno, wystarczy się ubrać 🙃 Teraz można jedynie zamknąć się w domu i umrzeć
2026-06-27 19:53:42
31
Jayce Talis 💙 :
luty > to, co teraz jest
2026-06-27 20:42:35
68
Asia😍 :
To normalne, że narzekamy... Prawie 40° to nie jest dla naszego kraju norma. Przynajmniej ja sobie nie przypominam za swojego żywota takich temperatur. Najlepiej było jakieś 20 lat temu. I zima i lato i wiosna oraz jesień. Wszystko wyważone odpowiednio.
2026-06-28 11:23:51
28
Dominika :
zabierzcie mnie z powrotem do lutego!
2026-06-27 22:04:24
73
natalia :
chciałabym żeby zawsze był kwiecień/maj albo sierpień/wrzesien, najlepsza pogoda i najpiękniejsze widoki
2026-06-27 21:20:31
11
chanlieq :
To ja już wolę ten luty niż 31 stopni o 8 rano😑
2026-06-28 06:50:19
144
:
Zima jest i tak lepsza. W Polsce wiele mieszkań i domów nie ma klimatyzacji, nie da się normalnie funkcjonować przy dużej temperaturze, w zimie wystarczy włączyć ogrzewanie… Wyjść na dwór w zimę jest też o wiele łatwiej, po prostu wystarczy się cieplej ubrać, w lato w autobusie i tramwaju życzę powodzenia, oczywiście też w większości pojazdów bez klimy
2026-06-27 21:16:11
11
Jakub Dudek :
Zawsze możesz się bardziej ubrać. W pewnym momencie nie możesz się bardziej rozebrać
2026-06-28 09:30:39
38
Krzysztof Dąbrowski :
Pamiętasz ile bylo stopni na tym nagraniu? Pewnie lekko na plusie 😅 Dla mnie takie 5-12 stopni to idealna temperatura
2026-06-27 22:00:56
20
#gora_swiatlosci :
ja będę narzekać bo 40 stopni w czerwcu nie jest normalne, pamiętam jak takie temperatury były tylko w sierpniu więc tak ludzie mają powód do narzekania a jednocześnie do martwię ja się, bo mówimy o wysokich temperaturach w czerwcu a nie jak zazwyczaj w sierpniu
2026-06-27 21:13:26
14
Polka • Niemka • Holenderka 🐾 :
GŁOŚNIEJ
2026-06-27 19:44:24
22
Joanna 🇵🇱 :
no i git. Wole lód niz to co jest w tej chwili
2026-06-27 15:15:36
54
To see more videos from user @juliamaszkowska, please go to the Tikwm
homepage.