@v.viktoria_24: З якою проблемою зі здоров’ям ви ходите по лікарях уже не один рік, але досі не знайшли рішення? Напишіть у коментарях. Мені дуже цікаво почитати ваші історії ❤️
сказали і нічого не сказали, дайте вгадаю треба сплатити і ви розкажіти, яка ціна?
2026-06-28 06:21:46
50
Трендовий одяг🛍️ :
В мене підвищена кислотність,але препарати,які ви порекомендували допомагають,парадокс 🤷♀️тож тепер питань,більше ніж відповідей 😂
2026-06-27 18:13:55
10
Emily.k :
Поділіться що саме вам допомогло 🙏🏼
2026-06-27 21:37:09
3
anna :
Скажіть будьласка ,що ж таки вам допомогло??
2026-06-27 19:40:24
13
user7400270480496 :
І що робити? Мені цікаво дуже. Маю таку саму причину
2026-06-27 19:41:30
6
Iryna :
Від низької кислотності ще хлорофіл допомагає
2026-06-28 08:49:44
1
l o n a :
емм яблучний оцет, бетаіна гідрохлорид?..
2026-06-28 07:49:03
0
Татьяна Силина :
фух, нервувала, думала зараз розкажете. ура, цього не трапилось.
2026-06-28 16:57:41
0
lliss’ :
Так а де відповідь
2026-06-27 20:45:14
1
Lenusik :
Що допомогло від здуття?
2026-06-28 00:15:35
1
polynutsya_dostoly :
Діарея-закреп=може бути термінальний ілеїт,Крона і тд. Тому стрьомно
2026-06-27 20:42:11
4
Yuliia Rak :
Бетаїн або яблучний оцет.
2026-06-28 13:46:03
0
Алена :
плантаглюцид
2026-06-28 10:58:08
0
феникс :
псіліум чудово допомагає
2026-06-28 10:30:26
0
Дарія :
І що в чому секрет?
2026-06-27 23:40:28
0
Call of Ancestors ✨ :
Діліться з нами що за курс ?
2026-06-28 00:32:53
0
@Буся_Бусинда_ :
Особенно когда назначает гастроэнтеролог Омепразол или Пантопразол, и кислотность ещё падает и еда стоит. Я нашла свою траву пропила и кислотность вернулась
2026-06-28 05:30:50
0
dy3k03gi6idp :
Більше 3 місяців лікую кропивянку , була в багатьох алергологів - причини немає, здала аналізи на все вже, антигістамінні не допомагають . Можливо аутоімунний характер, вже зневірилася
2026-06-27 18:46:32
1
_masyanya_cat :
гастроскопію робили? у мене виявили діафрагмальну грижу шлунку ( він відкритий у місці з'єднання зі стравоходом). проблему майже вирішила тим, що не їм після 17 год, щоб не лягати з повним шлунком, + дієта без гострого, смаженого, кислого. хелікобактер пролікувала
2026-06-28 03:09:41
1
Нуна грай :
Ну шось я трошки не поняла
2026-06-28 05:22:08
2
Khrystyna-Mariia :
мені 15 років говорили що в мене чи то норма, чи то від стресу, чи то від циклу, чи то підліткове - купа причин говорили
нарешті обстежили нормально коли я ледь не відкинулась. ну і закінчилось все операцією на 7+год і реанімація
наші лікарі - то щось...
2026-06-27 18:28:25
3
Кристина :
Есть такой препарат - сок подорожника. И одно из показаний к нему - повышение кислотности.
2026-06-28 04:58:07
0
Annie :
Таке саме, важкість у шлунку і моторика знижена
2026-06-28 04:35:03
0
А :
Знаєте, може і дивно, але коли я пропиваю курс Лінекс форте, типу того, я навіть зі своєю непереносимістю лактози, можу вживати небагато звичайної молочки і здуття немає, і дискомфорт зникає
2026-06-28 06:17:51
0
Kadeřnice@ České Budějovice :
доброго дня! в мене постійна печія
без таблеток від печії навіть з дому не виходжу.
пила алое, лікувалась омепрозолом, наління льону, кукурузні рильця і тд
а вона завжди зі мною😏
2026-06-27 22:21:42
0
To see more videos from user @v.viktoria_24, please go to the Tikwm
homepage.