@zahar.magic: Dorul de copilărie nu se vindecă… îl alinăm cu amintiri și cu gusturi care ne încălzesc sufletul. 🍓✨ Tu îți amintești gustul copilăriei? #S#SerbetDeZmeuraG#GustulCopilarieiA#AmintiriDragiD#DorDeCopilarieTraditie @Dor De Gusturile Romanesti
Când eram copil mi se părea ceva fantastic. Asta pentru că nu aveam alternativa cu ce să compar. Comparat cu lucruri pe care le consumi actual este rău.
2026-06-27 19:18:55
4
Mihai Deldegan :
Era pe vremuri o prăjitură (nu mai știu cum se numea) asemănătoare cu amandina dar în varianta cu cremă de fructe de pădure și cu o glazură groasă de șerbet de zmeură... Era o bunătate iar cu glazura aia îmi puneam capacul, cu cea mai frumoasă bucată de glazură... 😁😅🤗
2026-06-27 21:23:26
1
trucker_801 :
Șerbet !!😂
2026-06-27 20:29:15
5
VV :
mult zahăr
2026-06-27 19:01:04
4
Dascalu Nicoleta :
nu are gustul la fel este total diferit
2026-06-27 18:44:10
3
marypirvu11 :
Șerbet??
2026-06-27 16:09:56
2
Mihaellabunatati :
O linguriță Intr un pahar de apa rece 🤗
2026-06-27 16:24:16
3
Maria Ioniță :
nu. am. mai. văzut. șerbet. de. 40. de. ani. as. vrea. să. mai. găsesc. 🥰🥰🥰
2026-06-27 18:11:38
0
rodiflora :
și eu vreau de unde ai cumparat
2026-06-27 16:57:47
0
georgiana85 :
bună seara! cum se poate cumpăra
2026-06-27 16:12:12
0
Doina :
mult zahăr și culori artificiale
2026-06-27 22:34:25
1
Durubala._.Elisabeta._ :
De unde lati cumpărat
2026-06-27 16:07:34
0
Emma Bocancea :
de unde ai cumpărat?
2026-06-27 16:36:52
0
Voina elena :
am făcut comanda dar nu mai are gustul de demult
2026-06-27 18:21:26
0
Angelica Ganea :
ȘERBET
2026-06-27 19:34:31
1
Violett99 :
Wow serbet?? 😋
2026-06-27 19:55:03
0
Lovedesignart :
Si eu trebuie sa imi cumpar ,de cd am vazut ca este la Dor cu hust
2026-06-27 20:01:20
0
netiniculae :
Cât de bun era nu mi-a lipsit nimic la amândoi părinții ne făcea toate poftele calitate buna Copilărie întoarcete încă odată să Fim copii măcar o dată
2026-06-27 20:00:37
0
ursulet roz :
WOW! GUSTUL COPILARIEI..LA CRAIOVA SE GASESTE?
2026-06-27 18:09:41
0
Mihaela D :
Șerbet👍🥰
2026-06-27 18:59:55
0
Enma :
ȘERBET DE TRANDAFIRI 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-27 23:53:57
0
Angela tonita :
Au uitat rețetele!
2026-06-27 18:47:14
0
user5093659616844 :
șerbet 🥰🥰😳
2026-06-27 21:17:29
0
natasabustiuc :
Șerbet 🥰
2026-06-27 19:21:38
0
Madyy :
as brea si eu dar Râmnicu Sărat nu am mai văzut de ani de zile😏
2026-06-27 16:48:55
0
To see more videos from user @zahar.magic, please go to the Tikwm
homepage.