Én a MotoGP-ből venném át az ehhez az esethez kapcsolódó szabályt ami, ha sárga zászló van akkor az a kör érvénytelen
2026-06-27 15:37:37
29
Mátyás :
Ez így csalás bezzeg ha más lett volna akkor fix h el veszik
2026-06-27 15:28:32
162
Tomi :
Az egesz F1 egy tulszabalyzott, unalmas sport lett amit mar csak a hype es a nezoi megszokas tart eletben. Nezzetek inkabb moto gp-t ahol egy verseny alatt annyi izgalom van mint egy teljes F1 szezonban.
2026-06-27 15:40:45
15
Iván :
Antonelli hamar elvete…. Pedig jo körön volt….
2026-06-27 16:00:49
9
petervirag628 :
de ez nagyon gáz,de csak a kanyar miatt lassított .nem fogadható el .
2026-06-27 15:31:34
48
#$@ :
Mercinek mindig mindent lehet!
2026-06-27 16:09:09
5
leventegbor6 :
Sok esetben ez nem sárga hanem piros zászló. Láttunk már erre példát
2026-06-27 15:31:50
31
vavin vavin :
Jó oké! De, hogy került oda a Ferrari? Ez az ő pole pozijuk 👏 Forza Ferrariiiii 🏎️🏎️🏎️
2026-06-27 15:44:26
6
SzKOrsi :
Annyira elképzelem Russell fröcsögését, ha ez egy fordított helyzet lett volna...
2026-06-27 17:10:16
5
Fehér-Kiss Heni :
Nagyon nem oké ....
2026-06-27 15:30:04
18
Krisztián95955 :
Én azt nem értem ,hogy miért nem volt piros zászló . Egy másik autó volt a falban🫣🙄
2026-06-27 15:32:22
18
ricsideverdics :
Szegény Kimi 😔 ez neki nagyon nem adta ki. És persze max ot is sajnálom
2026-06-27 16:25:14
1
Milan09_26 :
Gyorsabb volt mint leclerc az utolsó szektorba ahol a sárga zászló is volt az a bele emelés konkrétan semmi nem volt
2026-06-27 15:32:17
13
fogdoksz :
Azért várjuk még pár órát. Az FIA szeret órákkal később változtatni
2026-06-27 16:09:17
11
MatrixG :
Akkor minek a szabàj?
2026-06-27 15:52:02
1
Sassi Péter :
nagyon gáz megint Georgi járt jól, ésa bírók védelme??
2026-06-27 15:47:15
7
Crow3n :
nem jok a szabalyok,es elfogadhatatlan a dolog
2026-06-27 16:34:05
1
user9032419104295 :
A Ferrarinak meg a többinek biztos hogy nem így ítélnek 😏 A merci a kedvenc. Főleg Russell!!!!
2026-06-27 16:59:06
2
surdask :
Ez csak addig lesz így jó amíg nagy baj nem lesz és egyszer…
2026-06-27 15:59:13
5
user8188617510561 :
Verstappen még csúszott a kavics ágyban mikor Russell elment mellette!
2026-06-27 15:38:46
2
Roy :
Ez így nagyon nem jó,a Piros zászló hol maradt?
2026-06-27 15:49:37
3
user5897146790795 :
Bianci???🥲
2026-06-27 15:55:27
0
Barab4s :
no comment
2026-06-27 16:28:19
3
Miklós Miki kelöci :
szerintem nagyon helyes akárki akármit mond
2026-06-27 15:28:34
2
To see more videos from user @daninagy99, please go to the Tikwm
homepage.