я би подивився на того "розумника" з ендоскопом в дупі😅😅😅
2026-06-27 17:04:41
61
Масаж Кривий Ріг :
Запросіть Дениса з його ендоскопом і зробіть перевірку)
2026-06-27 15:33:38
123
Anna_Sever_in :
Денису треба вихлопну з глушитєлєм в зад вставить, щоб не воняв де його не просять 🤣
2026-06-27 18:13:24
24
Zoriana :
хай Денис випробує його на собі 😏 де не плюнь- там есперт
2026-06-27 15:57:28
48
kobvas :
ага еще отработкой смазать🤔😏😊
2026-06-27 18:13:18
9
Бенгалюша :
По ходу денис його вже випробовував, що таку дикуху несе, маб мізки зачепило
2026-06-27 18:23:47
4
ІрішаК87 :
хай спробує впре в дупку собі свій ендоскоп. подивимось що як і куда
2026-06-27 19:55:07
1
Оксана Мезенцева :
Давненько я так не ржала,вибачте 😂😂
2026-06-27 16:35:05
7
Nanami Kami :
певно він так собі попу провіряв
2026-06-27 17:08:06
3
user5409705661404 :
як воно таке..., то канешно....😂😂😂😂
я про Дениса.
2026-06-27 15:58:29
12
glow_in_mood :
І наддув робити автокомпрессором на 8 атмосфер)
2026-06-27 18:32:54
3
Тетяна Шептун :
та ладно подивитися на очерєдь. я б глянула як Дініс буде випробовувати автомобільний ендоскоп на собі 😂😂😂
просто, як то кажуть "уявляю рожу мікімауса" 🤣🤣🤣🤣🤣 А перед тим же підготовка організьму до ендоскопії...(хоча може то для слабаків, а Дініс без підготовки 😂)
2026-06-27 16:52:29
10
Nastia :
2026-06-27 15:38:34
2
ШАЛЕНИЙ КОЛОРИСТ😜🇺🇦 :
😂😂😂 ой ржу немагууууу
2026-06-27 19:52:56
1
Olena Lihodko :
ой , Дениска, с..рака в тебе одна...
2026-06-27 19:15:22
1
anzhela :
Пані Катерино ,Бог обдарував і розумом,і красою❤️😍
2026-06-27 17:07:22
1
вп :
дайте адресу я теж приїду😁
2026-06-27 17:54:43
0
Journey :
Це старий анекдот: Кардіохірург на автосервісі, і механік його питає чому я ремонтую мотори і ти ремонтуєш мотори, а вартість нашої роботи відрізняється в десятки разів? Хірург заводить авто і каже РЕМОНТУЙ
2026-06-27 16:07:22
24
Гастромед :
В нас кожен третій "Денис". Кожного дня чуємо: Я прийшов шлангу ковтати. Так, що Денис ще й в ТОПі він слово ендоскоп знає
2026-06-27 18:52:43
0
vitarozumna🇺🇦 :
В мене одна думка😂Мужик
2026-06-27 16:09:42
2
Sempiternal :
все правильно каже Дініс. я вот ходжу на манікюр, заодно і зуби сверлю, нічим не отлічається, навіть сухожар є
2026-06-27 19:34:18
1
Шпурик Вікторія Михайлівна :
😁😁😁
2026-06-27 15:47:27
1
Олена :
😁😁😁
2026-06-27 16:05:18
1
Svetlana :
🥰🥰🥰
2026-06-27 15:44:24
1
Руслан :
💓💓💓💓💋💋💋💋
2026-06-27 15:34:54
1
To see more videos from user @dr.yatsuk_kateryna, please go to the Tikwm
homepage.