Дитятко любе,сонечко,що тільки зійшло,яке ти миле,гарне і мудре забавляєш нас старших,рости на радість батькам,які виховали тебе ,таку квіточку,здоров'я тобі на життевій ниві.
2026-06-28 08:25:52
15
Україночка :
Як гарно красунічка будь щаслива с мамой папой🥰🥰🥰💙💛
2026-06-28 06:09:07
14
OksanaTimoshik :
Це Супер МилийДруже.
2026-06-28 08:26:21
21
алена калнауз :
Наше сонечко, розповідай і надалі нам такі сонячні вірші!
2026-06-27 18:57:20
34
Olga :
о, нарешті. Вікіліно, де ж ти був? Я скучила за тобою 🤗❤️😍😘🥰
2026-06-28 09:42:39
7
Валентина Миронець :
Який розумничок! Дуже гарно!
2026-06-28 10:03:17
6
Ольга :
🥰🥰🥰🥰🥰Як же ж ти -ррррр- вже гарно вимовляєш! Мурчик-Тимурррррчик, рости здоровий та щасливий, землячок ти наш!!!🥰🥰🥰🥰
2026-06-28 06:34:22
7
СинЛіниЗУкраїни :
Привіт, ріднесенький Вікілінець!
2026-06-27 18:03:04
21
user77934719490954 :
ЯКИЙ КРАСИВИЙ ВІРШИК , А ВИКОНАВИЦЯ ПРОСТО ДИВО . ХАЙ ТОБІ ЩАСТИТЬ, ЛЮБА ДІВЧИНКА.
2026-06-28 08:56:18
6
Irina :
Дивлюсь і насолоджуюсь 🔥Радуйся і радуй нас ❤️❤️Мамі низький уклін 🙏🙏🙏
2026-06-27 20:12:22
8
,galina66 :
Який чудовий віршик.І чудове виконання.👍 Мила дитина...🥰🥰🥰
2026-06-27 20:42:50
9
Наталья Горюнова :
ТО Ж ТИ САМ ЯК СОНЕЧКО
2026-06-27 18:26:21
5
I_DpoH :
Обіймою!!!
2026-06-28 10:24:18
4
люся :
Гарна і розумна дівчинка, дякую.
2026-06-28 09:27:03
0
Олег :
Яка у тебе доця умница🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-28 10:45:47
1
💙💛Скопенко Людмила 💙💛 :
який гарненький хлопчик мені приємно його слухати розумничок
2026-06-28 10:34:12
2
Татьяна Бровенко :
Моя Квіточка-Україночка! Прослухала з великим захопленням🥰🥰🥰Ти така-Красунька!
2026-06-28 11:20:06
2
To see more videos from user @zhuravliii, please go to the Tikwm
homepage.