@jerzy_lbi_cash: Zobaczcie jak wyglądają polskie cmentarze AK na Wołyniu 🇵🇱❤️🇺🇦 @Travelino #рекомендаціїукраїна🇺🇦 #ukraine🇺🇦 #polska #ukraina🇺🇦poland🇵🇱 #ukraine🇺🇦 🇵🇱🤜🏻🤛🏻🇺🇦
Ja także dołączam do podziękowań🫶 Każda moja wizyta w Ukrainie utwierdza mnie w tym, jak wiele jest tam życzliwości i gościnności. Wspierajmy się – razem możemy więcej. 🇵🇱😊🫂🇺🇦🕊️
2026-06-28 03:09:30
203
kar :
Люди повинні думати про майбутнє, минуле потрібно памʼятати, але ні в якому разі не повторювати
2026-06-28 09:39:40
46
Pavel Kaczoʻr :
Szacunek dla pana.
2026-06-27 22:30:22
91
sasha33 :
dzekuje bardzo za wsparcie ❤️❤️❤️
2026-06-27 18:11:08
88
Galinka :
Щиро дякую вам за підтримку України.НехайтГосподь береже вас.
2026-06-28 06:04:26
47
Вова Шевчук :
Bardzo dziękuję panu
2026-06-28 05:02:37
25
Oleh :
Дякую , ДРУЖЕ , так і є ❤❤❤
2026-06-27 21:48:58
21
Наталя Логаза :
Щиро дякуємо
2026-06-27 20:16:35
29
slaventia :
Dzenkuje
2026-06-27 19:14:41
36
зульфия :
Так дійсно дві сестри .І треба триматися разом. Дякую від щирого серця ,хто доглядає могили!
2026-06-27 21:28:42
14
Pawel Siedlecki :
Brawo dla Pana! 👏
2026-06-28 05:43:29
6
Liudmyla Voloshchuk :
2026-06-28 02:05:04
52
Богдан Бадзюнь :
Дякую Вам за підтримку України 🇺🇦🙏😊.
2026-06-28 09:26:01
6
user1881274305929 :
dzięki za pamięć poległych 🥰
2026-06-28 13:07:57
13
Василь Жук :
Не знаю. Але треба жити дружно
2026-06-28 07:28:36
24
ВійськоЗапорізьке :
ДЯКУЮ ВАМ
2026-06-27 19:49:03
27
mamafoodi :
Dziękuję bardzo!!!!
2026-06-28 05:42:28
5
Oksana Vilchynska :
Urodziłam się i mieszkała kilka kilometrów od tego miejsca. Ten cmentarz zawsze był zadbany. Nawet ponad 40 lat temu.
2026-06-27 23:50:02
53
DR.ZUBNAFEYA :
Dziękuję, bracie, za twoją inteligencję i jasny umysł. Ja też jestem Polakiem z paszportu, ale urodziłem się i mieszkam na Ukrainie. Miło cię poznać.
2026-06-28 05:37:55
30
thunderclawboss :
Siostry?
2026-06-27 19:58:30
5
Михайло :
I to jest słowa i powaga dla każdego Państwa i ludzie. Szacunek dla Pana 🇵🇱🤝🇺🇦
2026-06-28 13:30:03
9
Томочка🇺🇦🇵🇱 :
2026-06-27 19:25:19
22
urmanmercedes :
Не нужно вспоминать прошлое то что было то было все потерпели такие были времена сейчас нужно жить дружно и счастливо для нашего будущего и для наших детей.
2026-06-28 15:47:06
6
🥰TATIANKA🥰 :
Brawo 🥰
2026-06-27 20:14:40
13
To see more videos from user @jerzy_lbi_cash, please go to the Tikwm
homepage.