Вчора там було дтп, і там був перектий виїзд і машини які хотіли виїхати їхали тудою, бо по іншому вони б не виїхали а там довго шукали власника машини якого в дарили!
2026-06-28 09:40:37
1
Banan :
То все спека..перегрілася конкретно😡😡😡😡
2026-06-28 04:08:45
1
Саноцький Юра :
👍👍👍
2026-06-27 18:29:25
0
Галя :
🥰
2026-06-27 18:31:03
0
Maria 💙💛 :
😂
2026-06-28 07:57:53
0
Тишик Христина :
😳😳😳
2026-06-28 11:44:30
0
To see more videos from user @user7180694978383, please go to the Tikwm
homepage.