@ksiapulo_: przesada czy norma za room service na wakacjach? #dc #fyp #foodies #FoodTok

ksiapulo_
ksiapulo_
Open In TikTok:
Region: PL
Saturday 27 June 2026 18:56:20 GMT
1149143
16609
625
2423

Music

Download

Comments

user95661828520406
user95661828520406 :
hotel dla frajeeerów 😁
2026-06-28 07:06:48
2457
barrem87
Facta Non Verba :
Ten Hotel to masakra.. omijać szerokim łukiem... !!!!
2026-06-28 07:41:25
910
krzysztofchruslak
Krzysztof :
Złodzieje
2026-06-28 05:46:49
540
user8852831598350
user8852831598350 :
za darmo bym tam nie skorzystała .Chore to .
2026-06-28 07:16:10
183
prawneporadyspodl
prawneporadyspodlady :
Budowa i łapówki za zgody budowlane muszą się zwrócić
2026-06-28 08:21:47
465
aleks60966
Aleks60 :
Ten niby hotel to jakaś PORAŻKA.....
2026-06-28 04:33:03
157
remekstobnicki3
remekstobnicki3 :
Mówili później w odcinku że lód jest darmowy tylko za przyniesienie naliczyli te 315 zł
2026-06-28 03:28:30
315
piotrk7207
Piotrek780 :
jeśli to jest pozycja za tylko przyniesienie czyli tzw TRAY CHARGE to w Dubaju wynosi całe 25 dirham czyli 27 PLN. W Park Hyatt New York czyli najdroższy hotel na Manhattanie ta opłata wynosi aż 15$ czyli całe 63PLN No ale Gołębiewski to nie jakiś tam Hyatt czy Plaza 😂😂😂
2026-06-28 11:17:28
62
kris4don
Kris4don :
dramat
2026-06-28 01:19:12
176
dyu9wdjwkipv
Renata Włoska Ameba :
315 zł za posiłek dostarczony do pokoju to już przesada jawne złodziejstwo
2026-06-28 08:35:01
47
k44mil
_K4MIL_ :
A obsługa na umowie zlecenie znając życie
2026-06-28 00:10:15
90
pomazany_julek
PomAzany_JuLek :
patologia hotelowa
2026-06-28 07:20:29
85
ozeteka
OZEteka :
Ten hotel nie przetrwa bo za te pieniądze są fajniejsze miejsca wypoczynku … o wiele fajniejsze
2026-06-28 09:41:56
76
bogumia0887
Bogumiła :
budowa musi się zwrócić, więc doją
2026-06-28 08:40:41
73
krzychur2
KrzychuR :
Kroją jak się da i gdzie się da😕
2026-06-28 05:30:45
66
wydziaranamama1985
Asia Grabara :
Ten hotel to porażka
2026-06-28 14:41:09
35
pepper1209
Krypto :
Za parę lat będzie stał pusty
2026-06-28 11:20:47
11
waszazajebistosc_piotr
Piotr :
Hotel dla frajerów 😅
2026-06-28 06:53:22
15
zawrotek
zawro :
mogłeś sam sobie przynieść z kuchni 😂😂😂
2026-06-28 11:12:33
18
karolina_tw
Pumcia :
Ale to wasza sprawa, że idziecie do hotelu za takie ceny. Ja byłam w Łebie za 75 zł za osobę, nie miałam basenu, ale miałam klimę, mialam aneks kuchenny, i zylam prawie 13 dni w dobrych i czystych warunkach. Jak wy potrzebujecie luksusu, to macie
2026-06-28 09:39:44
10
szymon.rz
Szymon :
za dwie doby w Gołębiewskim masz tydzien w turcji z dzialajaca klima i all
2026-06-28 07:31:07
10
krzysiekpro1
user1772569343966 :
za 5k za noc, spodziewanym się że takie drobne gesty jak dostarczenie czegoś do pokoju nie będzie dodatkowo płatne, ale to chyba tylko moje biedackie myślenie... Oni kminią inaczej - jak kogoś stać dać kilka tysięcy za noc w hotelu, to opłata za room service to już drobiazg a kelner pewnie jeszcze oczekuje drugie tyle napiwku za wykonywanie swojej pracy
2026-06-28 05:47:42
77
christopherusus
christopherusus :
omijac bo nie wszystko co sie swieci jest zloto a reklamy robi kazdy
2026-06-28 07:38:06
34
arek1a
Arek Zembaty :
Za pobyt w tym hotelu mam wczasy kosmos za granicą
2026-06-28 12:00:16
33
owen.wozniak
Owen Woźniak :
Kasują dosłownie za wszystko
2026-06-28 03:53:15
27
To see more videos from user @ksiapulo_, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About