am luat 4 la Capacitate și am fost fericita! Acum pun unghiuțe 🤣
2026-06-28 12:04:43
4
Marius Serban :
offff....ce bine că eu nu am trecut prin aceste traume 🤦😪😪😪
2026-06-28 17:08:14
2
FL RADOI :
îmi este milă de ea 😂😂😂😂😂
2026-06-28 14:05:29
7
Brăiesku :
nu aveam bani de mers pe jos de aia luam taxiul
2026-06-28 15:08:07
2
Ioan Duda :
văleuuuu ce viață 😂😂😂 grea
2026-06-28 13:25:45
3
nurca :
morrr,,,, așa va fi👍
2026-06-28 06:44:09
5
Sorin Calugaru :
Da, am trait vremurile din socialism, in Arad. Am si mers la liceu cu taxiul, serveam masa de dimineata la restaurantul cu autoservire la Hotel Astoria. Nu apartine-am de aparatul politic.
Acasa iarna inghet-am de frig la bloc, alimente rationaliza-te. Bani da, dar multe servicii ba.
2026-06-28 10:55:21
0
Andree@CS-08 :
M-se rupe sufletul🤣🤣🤣🤣🤣
2026-06-28 12:42:12
1
G.I :
fake
2026-06-28 10:46:02
0
Sorina Rusu :
corect......,"Au avut totul și în același timp nimic "
Părinții de azi oferă dar copii doresc sa petreacă timp împreună
2026-06-28 11:53:44
3
@@@@@ :
As vrea să sufăr și eu așa!😂😂😂😂
2026-06-28 11:07:02
1
Nelu Nistor :
"durerossss"😂😂
2026-06-28 10:52:23
0
jachill70 :
2026-06-28 17:08:39
0
didigm :
😂😅😂😂😅😂😂 prea tare 😂😅😂😂😅😂😂💯💯💯
2026-06-28 09:27:20
0
Gabriela Gabriela :
COMIC!!!
2026-06-28 10:26:52
0
Marcel Gizășianu :
Buuuun!😅😅😅
2026-06-28 13:09:02
0
Mircea :
asa copilărie mi-as fi dorit
2026-06-28 18:41:53
0
Viorel Vasile Popescu :
🫠
2026-06-28 15:44:31
0
erick43 :
da greu de trăit asa.😂😂😂😂
2026-06-28 13:44:49
0
To see more videos from user @spritzul.de.duminica, please go to the Tikwm
homepage.