@asdf.406:

Baku🇦🇿
Baku🇦🇿
Open In TikTok:
Region: AZ
Sunday 28 June 2026 07:28:53 GMT
2030
162
2
11

Music

Download

Comments

ikus02
✌🏻 :
ilk
2026-06-28 07:37:45
2
ayxan.082
Ayxan :
bombadı axııı😍
2026-06-28 09:13:21
0
To see more videos from user @asdf.406, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

👇👇👇 Інгредієнти: 👇👇👇
✅ стейк Рібай
✅ сіль
✅ оливкова олія
✅ 3–4 зубчики часнику
✅ розмарин
✅ 20 г вершкового масла Готуємо соковитий стейк Рібай 🤤 Дістаємо стейк  заздалегідь з холодильника, щоб він був кімнатної температури.
 Забираємо зайву вологу паперовим рушником.
Солимо з обох сторін і злегка поливаємо оливковою олією. Розігріваємо сковорідку максимально сильно — це важливо для тієї самої скоринки 🔥 Викладаємо стейк і смажимо по 2–3 хвилини з кожної сторони.
Аромат на кухні просто нереальний 🤯 Додаємо часник, розмарин і вершкове масло — і поливаємо стейк зверху ароматним маслом. Знімаємо, загортаємо у фольгу і даємо «відпочити» 5–10 хвилин — щоб весь сік залишився всередині. Нарізаємо і подаємо з овочами на грилі  Якщо чесно я не дуже вмію готувати стейки, але вийшло смачно. Соковитий, ніжний, з хрусткою скоринкою…
До речі, такий стейк я купую в магазині Сільпо @silpo.ukraine . Якщо хочеш відчути смак справжнього м’яса — обов’язково спробуйте #стейк #рібай #стейкрібай #щоприготувати #мясо
👇👇👇 Інгредієнти: 👇👇👇
✅ стейк Рібай
✅ сіль
✅ оливкова олія
✅ 3–4 зубчики часнику
✅ розмарин
✅ 20 г вершкового масла Готуємо соковитий стейк Рібай 🤤 Дістаємо стейк  заздалегідь з холодильника, щоб він був кімнатної температури.
 Забираємо зайву вологу паперовим рушником.
Солимо з обох сторін і злегка поливаємо оливковою олією. Розігріваємо сковорідку максимально сильно — це важливо для тієї самої скоринки 🔥 Викладаємо стейк і смажимо по 2–3 хвилини з кожної сторони.
Аромат на кухні просто нереальний 🤯 Додаємо часник, розмарин і вершкове масло — і поливаємо стейк зверху ароматним маслом. Знімаємо, загортаємо у фольгу і даємо «відпочити» 5–10 хвилин — щоб весь сік залишився всередині. Нарізаємо і подаємо з овочами на грилі Якщо чесно я не дуже вмію готувати стейки, але вийшло смачно. Соковитий, ніжний, з хрусткою скоринкою…
До речі, такий стейк я купую в магазині Сільпо @silpo.ukraine . Якщо хочеш відчути смак справжнього м’яса — обов’язково спробуйте #стейк #рібай #стейкрібай #щоприготувати #мясо

About