@kapo_oficjalnie: Ptaki odlatują do zimnych krajów #dc #fyp #polska #upał #dlaciebie

kapo_oficjalnie
kapo_oficjalnie
Open In TikTok:
Region: PL
Sunday 28 June 2026 07:49:35 GMT
760814
124189
343
43679

Music

Download

Comments

reposttt89890
reposttt89890 :
pozdrawiam z poddasza
2026-06-28 11:28:55
1470
oskvrx0
oskvr :
ja lecę do Włoch gdzie będzie też 40 stopni
2026-06-28 10:47:09
756
majapwi
𝒫𝒾𝓌𝒶𝓇𝓈𝓀𝒶𝒶✰༗⁎* :
W zimę -20 stopni było więc pogoda dowaliła w czerwcu 40 stopni ponad
2026-06-28 13:02:44
462
felippro_v2
Felip :
wiatrak mi chodzi od 4 dni ciągle bez przerwy
2026-06-28 12:16:09
414
japuszkozaur
japuszkozaur :
od Suwałk po Rzeszów leje
2026-06-28 11:27:27
256
toczek15
Toczek :
Jestem w Chorwacji
2026-06-28 09:04:57
87
__.iguana.__
_.Igusia._ :
w Egipcie jest chłodniej✌️😭
2026-06-28 12:53:22
102
olaaf_s3
 :
ja jestem i zajebiście jest
2026-06-28 10:47:14
140
username88773829292
Mixer222 :
Ten wentylator mi nie działał
2026-06-28 10:58:14
58
attack_helicopter2
🦇 :
a ja na saharę
2026-06-28 12:43:02
77
newdesamirl
XMakos77 :
Jeszcze tydzień temu byłem na Cyprze 🥀
2026-06-28 10:47:21
84
idkmforgottenig
Ness :
wróciłam z Grecji tylko po to by mieć goręcej niż tam 🥲
2026-06-28 11:35:33
47
abodyerr
Abodyerr :
ale od Suwałk po Rzeszów leje
2026-06-28 12:56:04
6
kxcpererr
Kacper :
no u mnie w chorwacji tylko 30 stipni a w polsce 38
2026-06-28 12:53:14
5
_blue_alex_
⦻Alex⦻ :
Nie pozdrawiam
2026-06-28 12:15:15
27
aoc2123
AOC2 :
rel
2026-06-28 08:00:41
40
manekin__0
manekin :
Ja jestem w Hiszpanii i tu jest zimniej niż w Polsce
2026-06-28 12:53:28
8
ksawuss_10_
Loczkowaty🪄🥷 :
Właśnie teraz jestem jest 30 stopni
2026-06-28 13:51:40
6
kpopstan_bp5
⋆˚࿔Lena ྀི::Winona&Rora ver.:: :
wsp mi jest zimno
2026-06-28 12:54:15
9
moneyyyes0.0
⚛️💵Money🇵🇱🇪🇺 :
Ja chyba do Miami
2026-06-28 11:47:35
13
To see more videos from user @kapo_oficjalnie, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About